Vileda Windomatic Power Complete set vysávač + mop na okna

Nie je skladom

51,50 €
Kód produktu: VI161331

Vileda Windomatic Power Complete set je set na čistenie okien, ktorý obsahuje vysávač na okná Windomatic Power a stierku na okná. Okná môžete jednoducho umyť vašim obľúbeným umývacím prostriedkom a zotrieť stierkou na okná. Elektrický bezdrôtový vysávač na okná následne vysaje všetku prebytočnú vodu a nečistoty. Vďaka tomu budú vaše okná lesklé a čisté a umývanie okien ľahšie a rýchlejšie.

  • Oficiálny e-shop Vileda 
  • Doručenie zdarma pri objednávke nad 45 EUR 
  • Do troch dní u vás 

VIAC INFORMÁCIÍ o produkte Vileda Windomatic Power Complete set

VIAC INFORMÁCIÍ o produkte Vileda Windomatic Power Complete set

Už vás nebaví mať na oknách čiastočky prachu a na parapete zvyšky vody a chcete namiesto toho okná a sklenené povrchy bez šmúh? Nový Vileda Windomatic Power complete set môže byť presne to, čo potrebujete. Kvapky na okennom parapete alebo na podlahe sú minulosťou, ak sa rozhodnete zaobstarať si náš vysávač so stierkou na okná.

Flexibilný a bezdrôtový vysávač na okná je dodávaný spolu so stierkou na okná. Ak chcete vyčistiť okná, naplňte nádržku stierky na okná malým množstvom vášho bežného čističa na okná a jednoducho ho nastriekajte na okno. Pre zotretie použite stierku na okná. Potom vysávač Windomatic Power vyčistí okná od kvapiek vody, šmúh a iných nečistôt. Tento ručný vysávač na okná má gumovú lištu, ktorá otiera okno.Vysávač Windomatic Power má dve úrovne výkonu. V režime MAX pracuje čistič okien o 50% efektívnejšie vďaka vylepšenému saciemu výkonu. Jeho flexibilný krk zaručuje ľahkú ovládateľnosť. S objemom nádržky 100 ml je elektrický vysávač schopný vyčistiť až 120 okien na jedno nabitie (1 okno = 1 m2).

Lítiovo-iónová batéria je nabíjateľná a pracuje až 40 minút.Pred vysávačom na okná by mala byť použitá stierka na okná. Umývacie návlek sa skladá z 3 druhov vlákien, ktoré majú rôzne schopnosti. Červené vlákna čistia mastnotu a mastné šmuhy, modré vlákna zachytávajú odolné nečistoty a biele mikrovlákna absorbujú špinu a nečistoty.

HLAVNÉ VÝHODY

1

Lesk bez šmúh

Vďaka sade vysávača a stierky na okná sa vaše okná lesknú, bez toho aby na podlahe alebo parapete zostali kvapky vody. Zmiznú aj mastné šmuhy!
2

Flexibilný krk

Flexibilný krk vysávača na okná uľahčuje manipuláciu. Umývanie okien vyžaduje menej úsilia.
3

120 okien na jedno nabitie

Po jednom nabití je váš vysávač na okná pripravený pracovať po dobu 40 minút a dokáže vyčistiť okolo 120 okien. (1 okno = 1m2)

VLASTNOSTI PRODUKTU

Detaily produktu


  • Výkon: 12W.
  • Šírka stierky: 27 cm.
  • Hmotnosť: 640 g.
  • Rozmer krabice: 17,5 × 12 × 32 cm.

Často kladené otázky

Pre zjednodušenie práce môžete vyčistiť okenné tabule nastriekaním čistiaceho prostriedku a vody priamo z ostrekovača. Týmto spôsobom nepotrebujete ďalšie vedro na namočenie čistiacich handričiek alebo hubiek. Tým tiež zabránite rozliatiu vody na podlahu, ktorú by ste neskôr museli vyčistiť. Okrem toho táto stratégia "striekajte a leštite" zabraňuje bolesti chrbta spôsobenej ohýbaním sa k vedru.
Môžete skúsiť použiť výkonný režim MAX k zvýšeniu výkonu vysávača Windomatic Power o 50%. To by malo pomôcť, ak čistíte okna. Táto úroveň výkonu má zachytiť viac častíc a vody ako predtým. Naša nová technológia bude zaručene fungovať bez šmúh a zabráni kvapkám vody, aby sa dostali na vašu podlahu alebo okenný parapet.
Ak je povrch vyrobený zo skla, nebudete mať problém vyčistiť aj túto oblasť. Možno vyčistiť tiež sklenené stoly a iné vodorovné predmety.
Výkonná lítiovo-iónová batéria vydrží na jedno nabitie až 40 minút nepretržitého používania.
Sada na čistenie okien je dodávaná s nabíjačkou. Nie je potrebné kupovať ďalšiu nabíjačku.
a brand of FREUDENBERG