Vileda Virobi Slim - robotický mop, ktorý utiera vaše podlahy

Nie je skladom/ Dodanie do 4 týždňov

56,19 € 44,70 €

Vırobi Slim je tichý malý pomocník, ktorý vám uľahčí čistenie podláh. Oddýchnite si, zatiaľ čo za vás vytiera podlahu. Jeho silnými stránkami sú vytieranie prachu pod nábytkom a zbieranie zvieracích chlpov.

Vileda Virobi Slim - robotický mop, ktorý utiera vaše podlahy

56,19 € 44,70 €

Prednosti produktu


1. Elektrostatické prachové utierky

Robotický mop sa dodáva s tromi ďalšími antistatickými čistiacimi utierkami. Tieto látkové utierky sú elektrostatické a fungujú ako prachové magnety. Možno ich ľahko znovu použiť a očistiť. Následne ich môžete jednoducho vyhodiť do domáceho odpadu.

2. 240 minút vytierania

Robotický mop je vybavený vysoko výkonnou lítium-iónovou batériou, ktorá sa nabíja maximálne 5-6 hodín. Po uplynutí tejto doby je elektrický mop pripravený vytierať vaše podlahy približne 4 hodiny. Nabíjačka je v cene.

3. Čistenie pod nábytkom

Robotický mop Virobi Slim je v porovnaní s predchádzajúcimi elektrickými prachovkami veľmi malý. Jeho výška 4,5 cm je ideálna pre čistenie pod nábytkom a inými prekážkami.

VIAC INFORMÁCIÍ o robotickom mope Vileda Virobi Slim

VIAC INFORMÁCIÍ o robotickom mope Vileda Virobi Slim

Virobi Slim je elektrický mop na čistenie podláh. Ak máte domáceho miláčika, môžete vo svojom dome občas nájsť veľké množstvo mačacích alebo psích chlpov. V niektorých izbách, napríklad v kúpeľni, sa tieto chlpy vyskytujú menej. Avšak v obývacej izbe sú tieto chlpy veľmi časté.Ak sa chcete zbaviť prachu a nečistôt, nechajte robotický mop vytrieť vaše podlahy samotného. Vysoko výkonná lítium-iónová batéria sa nabíja iba 5-6 hodín, kým nie je úplne nabitá. Potom je robotický mop pripravený vytierať vašu podlahu po dobu 4 hodín.Naše robotické mopy sú navrhnuté pre prácu s elektrostatickú technológiou, ktorá zaručuje rýchle a dôkladné zachytenie prachu na vašich podlahách. U 4,5 cm nízkeho čistiaceho robota Virobi Slim je zvládnuteľné aj dosiahnutie pod nábytok. Ticho zametá všetky tvrdé podlahy.Po mokrom umývanie podlahy sa uistite, že je všetko suché, než robotický mop znovu položíte na zem. Elektronický zametač podlahy pracuje bezdrôtovo a jeho batérie sú dobíjacie, rovnako ako jeho čistiaci utierka je opakovane použiteľná. Jednoducho ju umyte ručne, kým ju nevyhodíte.Nechajte tento robotický mop robiť vaše domáce práce, pretože je to šikovný spôsob, ako vytrieť vaše miestnosti, bez toho aby ste museli pohnúť prstom. Robot dokáže zázraky na dreve a možno ho používať každý deň. Ak nechcete drhnúť, zametať, utierať alebo kefovať, jednoducho si vyberte jeden z našich robotických mopov, ktorý to namiesto toho urobí za vás. Vytrenie domova nikdy nebolo jednoduchšie!

AKO POUŽÍVAŤ NÁŠ ROBOTICKÝ MOP

1

Nabite batériu

Než začnete vytierať podlahy, nabite batériu elektronického mopu až do úplného nabitia, aby mohol bežať 240 minút.
2

Stlačte Štart

Nabíjací robotický mop musí byť spustený na vašej podlahe, aby bolo možné začať vytierať a zbierať prach a vlasy.
3

Vyberte režim

Ak chcete použiť svoj bezdrôtový elektrický mop, vyberte preferovaný režim čistenia, a to 30-minútové alebo 120minutové automatické vytieranie pre väčšie alebo menšie plochy.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Na rozdiel od klasického vysávača váži táto prachovka iba 400 gramov bez čistiace podložky. Je kompaktný a ľahký a možno ho ľahko prenášať a skladovať. Jeho kompaktná veľkosť tiež uľahčuje skladovanie a šetrí miesto.
Samozrejme možno robot na stieranie podlahy používať každý deň. Jednoducho nabite batérie a uistite sa, že máte náhradnú utierky z mikrovlákna, aby ste ich mohli v prípade potreby vymeniť.
Stačí stlačiť tlačidlo štart a robot automaticky začne vytierať vaše podlahy. Môžete vybrať režim rýchleho upratovania pre menšie oblasti alebo aktivovať režim intenzívneho čistenia väčších plôch vo vašom dome.
Áno, náhradné utierky sú k dispozícii v balení po 20ks. Nájdete ich na našom e-shope.
Robotický mop je špeciálne navrhnutý pre tichú prácu. Je preto vhodný pre použitie v noci. Uistite sa však, že sa váš robot na čistenie podláh nezasekne o prekážky na podlahe.
a brand of FREUDENBERG