Vileda Steam - parný mop na všetky druhy podláh

Na sklade/ dodanie do 3 pracovných dní

115,00 € 81,40 €

Parný mop Vileda sa zahreje za 15 sekúnd a vaše podlahy rýchlo a ľahko vyčistí pomocou horúcej pary. Tento parný mop zbaví podlahy všetkých typov škvŕn, nečistôt a mastnoty. Pre maximálne pohodlie ho možno použiť na akejkoľvek podlahe a dokonca aj na kobercoch.


  • Oficiálny e-shop Vileda 
  • Doručenie zdarma pri objednávke nad 12 EUR 
  • Do troch dní u vás 

Prednosti produktu


1. Zabíja 99,9% baktérií

Parný mop úspešne zabíja 99,9% baktérií na vašich podlahách a vytvára bezpečné a hygienické prostredie vo vašej domácnosti.

2. Upratuje v rohoch

S parným mopom Vileda Steam môžete ľahko čistiť rohy a to vďaka trojuholníkovej hlavici. Jeho kompaktný tvar a dizajn umožnuje ľahko čistiť všetky druhy podláh.

3. Variabilné nastavenie množstva pary

Pri parnom mope môžete nastavovať výkon (prepínanie medzi minimom a maximom), aby ho bolo možné použiť aj na chúlostivých podlahách.

VIAC INFORMÁCIÍ o Vileda parnom mope

VIAC INFORMÁCIÍ o Vileda parnom mope

Už nebudete potrebovať žiadne chemické čistiace prostriedky, pretože para a návlek z mikrovlákien odstránia 99,9% baktérií z vašich podláh.Šikovný parný mop na podlahy má nastaviteľnú reguláciu pary. Jednoducho nastavte intenzitu pary z maxima na minimum, aby ste parou vyčistili aj jemné podlahy. Je ľahko ovládateľný vďaka otočnej hlave mopu. Meria 126 cm a váži len 2,3 kg, čo z neho robí kompaktného a ľahkého pomocníka do domácnosti.Vďaka návleku z mikrovlákna je tento parný čistič ideálny na všetky tvrdé podlahy (aj podlahy z dreva) a dokonca aj na koberce, vďaka špeciálnemu nadstavcu na koberce. S nástavcom ho môžete dokonca použiť aj na čistenie čalúnenia a matracov.Vďaka ergonomickej rukoväti sa s mopom ľahko manipuluje.S jednou plnou nádržou vody (400 ml) môžete vyčistiť až 120 m2. Pokiaľ máte doma extrémne kalcifikované vodu, používajte s parným mopom iba destilovanú vodu. Kúpte si ho hneď teraz a zjednodušte si každodennú prácu!

HLAVNÉ VÝHODY

1

Otočná hlavica

Trojuholníkový tvar zabezpečí jednoduchú manipuláciu a upratovanie v rohoch alebo okolo nábytku i pod ním.
2

2 návleky z mikrovlákien

Dva umývacie návleky, ktoré možno prať v práčke, vás zbavia aj najmastnejších škvŕn a nečistôt.
3

Nástavec na koberce

Balenie obsahuje aj nadstavec na koberce, ktorý vám pomôže dôkladne vyčistiť koberce.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Na parnom mope možné nastaviť rôzne intenzity pary a s plnou nádržkou je možné mop používať až 28 minút.
Parný čistič funguje pomocou troch zložiek: vody, teploty a tlaku. Horúca a silná vodná para zmäkčením zmierni akýkoľvek druh odolných nečistôt. Tlak ju oddeľuje od podlahy, a následne ju stačí iba utrieť.
Umývací návlek z mikrovlákien utrie a zachytí všetky nečistoty. Je vyrobený z polyesteru (91%) a iných materiálov (9%). Možno ho prať v práčke.
Para sa okamžite odparí a vaša podlaha bude suchá. Ak budeme čistiť nejaké miesto dlhšie, môžu tam ostať zvyšky vody.
Nie, váš parný mop nemôže nahradiť vysávač a je len užitočným doplnkom. Akonáhle dovysáváte, môžete sa zbaviť všetkých odolných škvŕn na podlahe. Parný čistič navyše dezinfikuje vašu podlahu, čo vysávač sám nedokáže.

Detaily produktu

Parametre produktu


  • Provozní napätie: 220-240V/50 Hz
  • Topný výkon: 1500 W
  • Kapacita nádržky: 400 ml
  • Rozmery: 300×200×1260 mm
  • Hmotnosť bez príslušenstva: 2,3 kg
  • 14-23 ml pary za minútu (minimálne nastavenie objemu pary: 14 ml/min., maximálne nastavenie objemu pary: 23 ml/min.)
  • Dĺžka elektrickej šnúry: 6 m
a brand of FREUDENBERG