Vileda Steam XXL - mimoriadne veľký parný mop

Na sklade/ dodanie do 3 pracovných dní

145,00 € 96,90 €

Vileda Steam XXL vám ušetrí čas, pretože vďaka mimoriadne veľkej hlavici vyčistí veľké plochy ľahko a za kratší čas.

 • Oficiálny e-shop Vileda 
 • Doručenie zdarma pri objednávke nad 12 EUR 
 • Do troch dní u vás 

Prednosti produktu


1. Zabíja 99,9% baktérií

Bez nutnosti použitia chemikálií a iných čistiacich prostriedkov, ktoré by mohli poškodiť vaše podlahy. Mop Vileda Steam XXL používa horúcu paru na zabitie až 99,9% baktérií.

2. Pripravený za 15 sekúnd

Parný mop XXL je poháňaný výkonom 1550 W a zahrieva sa len za 15 sekúnd, čo zrýchľuje vaše denné upratovanie.

3. Ideálny pre veľké domácnosti

Mop Steam XXL od značky Vileda je ideálnym pomocníkom do veľkých domácností (od 100m2), pretože extra široká hlavica (40cm) čistí väčšie plochy rýchlo, dôkladne a za kratší čas, než by kedy dokázal jednoduchý mop a vedro.

VIAC INFORMÁCIÍ o mope Vileda Steam XXL

VIAC INFORMÁCIÍ o mope Vileda Steam XXL

Tento produkt vám efektívne, ľahko a dôkladne pomôže vyčistiť veľké plochy vášho domova, a tým vám poskytne viac času na príjemné veci vo vašom živote. Ak potrebujete vyčistiť priestory väčšie ako 100m2, bude tento parný čistič jedným z vašich obľúbený pomocníkov. Extra široká 40 cm hlavica zaisťuje rýchle upratovanie každej podlahy. Jeho obdĺžnikový tvar vám pomôže dosiahnuť do rohov alebo iných neprístupných miest, dokonca aj pod nábytok.V mnohých prípadoch nestačí len stieranie, ak chcete vydezinfikovať svoje podlahy. Steam XXL mop vám pomôže dosiahnuť hygienického čistenia vo vašej domácnosti a súčasne skráti váš čas strávený umývaním podláh. Jeho vysoká účinnosť a hygienická schopnosť ničiť 99,9% baktérií a choroboplodných zárodkov hovorí o nadradenosti parného čističa XXL nad väčšinou ostatných čistiacich prostriedkov. Zahriatie trvá len 15 sekúnd! Zelená kontrolka LED vám povie, kedy je zapnuté napájanie Steam XXL.Výhodou podlahového parného mopu XXL oproti bežným čističom podláh je skutočnosť, že tento produkt funguje úplne bez pridaných chemikálií. Len para a je to. Takto garantujeme netoxické a bezemisné čistenia vo vašej domácnosti. Ak máte deti alebo domácich miláčikov, je to veľmi dôležitý faktor, ktorý treba vziať do úvahy pred výberom mopu. Použitím kobercového nástavca je parný mop schopný osviežiť koberce v priebehu niekoľkých sekúnd. Vďaka variabilnému nastaveniu množstva pary môžete dokonca regulovať výkon, čo vám umožní pracovať aj na akejkoľvek delikátnej podlahe. Elektronické zariadenie je dodávané so superabsorpčným návlekom z mikrovlákien a obsahuje odmerku na plnenie nádržky.Odolný návlek z mikrovlákien je opakovane použiteľný a možno ho ľahko prať v práčke. Jednoducho ho pridajte k bielizni a vyperte ho až na 60 ° C (bez aviváže). Po dlhšom používaní odporúčame zakúpiť novú náhradu na mop v našom eshope. Kúpte si svoj XXL parný mop a zjednodušte si upratovanie hneď teraz.

NOVÝ VYLEPŠENÝ PARNÝ MOP VILEDA STEAM XXL

1

Ekologický

Pretože parný mop využíva paru, pre vaše čistenie nebudete potrebovať žiadne chemikálie. Použitím prírodné pary zostane prostredie vášho domova bezpečné a čisté.
2

7 metrov dlhý kábel

Steam XXL je dodávaný s extra dlhým káblom, ktorý vám umožní dosiahnuť na každé miesto vo vašej domácnosti. Kábel je dlhý 7 metrov.
3

Na všetky podlahy

Tento parný čistič je možné použiť na všetky tvrdé povrchy: koberce, linoleum, parkety a dokonca možno čistiť aj jemné podlahy.

Často kladené otázky

Parný mop Vileda Stem XXL je navrhnutý a vyrobený pre použitie na podlahy a dlaždice. Po použití mopu môže byť zabitých 99,9% baktérií.
Steam XXL je väčší ako jeho predchodca, ale napriek tomu ho možno ľahko uložiť. Hodí sa do bežných skríň. Váži iba 2,3 kg, čo uľahčuje manipuláciu a prenášanie.
Do nádržky parného mopu nedávajte čistiace prostriedky. Parný mop s nimi nepracuje dobre a žiadne chemikálie ani nie sú potrebné. Parný mop využíva na čistenie podláh paru a spolieha iba na svoju prirodzenú čistiacu silu.
Áno, Steam XXL môžete použiť na akékoľvek tvrdé podlahy, ako sú dlaždice, vinyl, drevo a laminát. Regulujte množstvo pary pre citlivé podlahy a pred čistením otestujte v nenápadnej odľahlej oblasti.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Detaily produktu

Rozmery


 • Dĺžka: 400 mm
 • Šírka: 160 mm
 • Výška: 1260 mm
 • Hmotnost bez príslušenstva: 2359 g
 • Dĺžka šnúry: 7 m
 • Kapacita nádržky: 400 ml

Parametre


 • Prevádzkové napätie: 230 V
 • Vykurovací výkon: 1550 W
a brand of FREUDENBERG