Vileda Actifibre mikrohandrička na okná

Nie je skladom

2,90 €
Kód produktu: VI151708

Vileda Actifibre na okná je výnimočná handrička z mikrovlákien pre rýchle a efektívne čistenie okien. Ľahké čistenie a leštenie skiel. Prateľná handrička z mikrovlákien pre vaše okná, sklá alebo zrkadlá.

  •  

Prednosti produktu


1. 100% mikrovlákno

Handrička z čistého mikrovlákna pre mimoriadne účinné stieranie a čistenie. S technológiou mikrovlákien Vileda možno ľahko zotrieť nečistoty alebo chĺpky z okien.

2. Vysoko absorbčný materiál

Handrička z mikrovlákna zanechá vaše okná žiarivo čisté, vďaka superabsorbčnému materiálu.

3. Povrch pre ľahké stieranie

Vďaka špeciálnemu vzoru na povrchu handričky je utieranie hladké a účinné.

ĎALŠIE INFORMÁCIE o handričke z mikrovlákien Vileda Actifibre

ĎALŠIE INFORMÁCIE o handričke z mikrovlákien Vileda Actifibre

Už vás nebaví frustrujúce a únavné každotýždenné čistenie okien? S bežnými handričkami sa táto úloha môže zmeniť na stresujúcu fušku. Našťastie handrička z mikrovlákien Vileda Actifibre robí túto činnosť ľahkú a rýchlu pre žiarivo čisté okná.

Tkanina z mikrovlákien, ktorá je vyrobená zo 100% mikrovlákna a je opatrená reliéfom, účinne a efektívne vyčistí vaše okná len niekoľkými ťahmi. Handrička je tiež skvelou voľbou pre leštenie zrkadiel, perfektne čisté poháre bez zanechania akýchkoľvek škrabancov, škvŕn alebo šmúh. Táto veľká handrička z mikrovlákien sa tiež hodí na utretie čelného skla vášho automobilu od prachu, nečistôt, ktoré dlho vydržia a pritom nepoškriabe povrch.

Vďaka zníženému treniu prostredníctvom štruktúrovanému povrchu, možno s handričkou bez poškriabania čistiť veľmi jemné povrchy. Extra absorpcia suchej či mokrej handričky. Efektívne ju použijete ako na čistenie, tak sušenie. Vďaka svojej savosti je handrička z mikrovlákien oveľa účinnejšia, než je väčšina prachoviek.

 

NOVÁ VYLEPŠENÁ MICROFIBRE HANDRIČKA

1

Dôkladne leští okná

Kvalitné mikrovlákno je ideálnou voľbou pre čistenie okien. Pre dokonalú čistotu stačí len niekoľko ťahov.
2

Ľahko prateľná

Jednoducho vložte handričku do práčky. Možete ju prať až na 60 ° C.

3

Znížené trenie

Vďaka dizajnu a vzoru na povrchu je zaistený ideálny kontakt s čisteným povrchom.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Handrička z mikrovlákien by mala byť použitá predovšetkým na hladkom povrchu, ako sú okná a zrkadlá. Pre povrchy, akými sú napr. drevo, alebo laminát by ste sa mali pozrieť na naše ďalšie handričky a súvisiace produkty.
Áno, odporúčame po väčšom upratovaní vyprať handričku v práčke. Možno prať až na 60 ° C. Nepoužívajte aviváž ani zmäkčovadlá.
Áno, okrem čistenia okien je handrička z mikrovlákien tiež ideálna na poháre, hrnčeky, alebo vaše okuliare.
Rozmery mikrohandričky Actifibre na okná sú 36 × 32 cm.
a brand of FREUDENBERG