Vileda 1.2 Spray mop

Nie je skladom

Kód produktu: VI164018

Je nám ľúto, ale tento produkt už žiaľ nie je v ponuke. Vyberte si prosím podobný produkt zde.


  • Oficiálny e-shop Vileda 
  • Doručenie zdarma pri objednávke nad 45 EUR 
  • Do troch dní u vás 

Prednosti produktu


1. Už žiadné vedrá

Tento plochý mop pracuje bez potreby vedra, ktoré by sa počas upratovania naplnilo špinavou vodou. Tento produkt výrazne zjednoduší upratovanie vašej podlahy. Nepotrebujete ani žmýkací kôš.

2. Vždy pripravený

Mop 1.2 Spray z mikrovlákien je vždy pripravený na upratovanie vďaka sprejovému systému, ktorý nevyžaduje žiadne káble alebo batérie. Pokiaľ je nádržka naplnená dostatkom vody a čističa, je vždy pripravený k použití, čo vám garantuje maximálny komfort a pohodlie.

3. Vhodný na všetky typy tvrdých podláh

1.2 Spray mop je ideálny na rýchle a pohodlné upratovanie a môže byť použitý na všetkých tvrdých podlahách - i na parketách alebo laminátových podlahách. Tento mop bez vedra dokáže zázraky!

VIAC INFORMACÍ o Vileda 1.2 Spray mope

VIAC INFORMACÍ o Vileda 1.2 Spray mope

Chcete sa zbaviť špinavých šmúh na podlahe? Máte pocit, že vyberanie vedra, jeho plnenie vodou a nosenie po celom dome je príliš zdĺhavé pre rýchle upratovanie? Áno, máte pravdu, je to náročné. A to je dôvod, prečo Vileda prichádza s novou technológiou, ktorá vyrieši váš problém. Sprej mop má zabudovanú nádržku na vodu v rukoväti mopu. Jednoducho ju naplníte vodou a malým množstvom vášho bežného čističa a ušetríte čas i námahu! Už nie je potreba žmýkať prebytočnú vodu vo vedre, pretože sprej zaistí potrebné množstvo vody na upratovanie. Vytvorí na vašej podlahe dokonalú vlhkosť, takže vašu podlahu nepremočí, ani nezanechá príliš suchú. Mop bez vedra funguje ako jedinečné zloženie dvoch zásadných zložiek na umývanie podlahy (voda a mop) a kombinuje ich do jedného čistiaceho pomocníka. Obdĺžnikový umývací návlek obsahuje 80% mikrovlákien, ktoré pomáhajú zbierať odolnú špinu i jemné nečistoty z vašej podlahy. Sprej mop je ideálny pre potrebné aj neplánované upratovanie, keď potrebujete rýchlo namokro vyčistiť podlahu. Pre maximálne pohodlie je náhradu možné prať až na 60°C. Pre udržanie umývacieho návleku v hygienickej čistote ho jednoducho vyperte v práčke na jemnom praní. Mop nepotrebuje žiadne batérie. Len stlačte spúšť, ktorou aktivujete sprej. Tento prémiový spôsob čistenia je vhodný na akékoľvek tvrdé podlahy. Ako sú linoleum, laminátové podlahy, parkety a iné. Nezabudnite sa pozrieť aj na ďalšie produkty na čistenie podláh, ako je náš mop Vileda TURBO, naše ploché mopy z mikrovlákien Ultramax alebo Spin and Clean mop. Vytieranie nikdy nebolo tak ľahké!

HLAVNÉ BENEFITY

1

Rýchle a účinné upratovanie

Umývací návlek z mikrovlákien skvelo absorbuje vodu a jednoducho odstraňuje tekutiny, mastné škvrny jedným ťahom. Mop bez potreby vedra vám zaistí rýchly a dokonalý zážitok z upratovania.
2

Upratujte jedným stlačením

Stačí stlačiť spúšť a nestriekať jemnú hmlu vody s čistiacim prostriedkom na podlahu pred hlavicu mopu.
3

Rýchle ovládanie

Pevná rukoväť zaručuje pevné uchopenie a zaisťuje ľahké a efektívne ovládanie, aby sa zjednodušilo vytieranie všetkých podláh.

Často kladené otázky

Plochý mop je ideálny pre čistenie všetkých podláh ako sú - dlaždice, linolea a laminátové podlahy. Vlhkosť návleku je však vhodná aj pre parkety a drevené podlahy.
Nie, tento plochý mop pracuje len pomocou stlačením spúšte a rozstreku. Aktivujte ho jedným stlačením a je pripravený. Nie sú potrebné žiadne batérie.
Objem nádržky je 250ml.

VLASTNOSTI PRODUKTU

a brand of FREUDENBERG