Vileda Ultramat TURBO

Na sklade/ dodanie do 3 pracovných dní

56,19 € 40,10 €

Vileda Ultramat TURBO - Jednoduché a veľmi efektívne vyžmýkanie mopu vďaka vylepšenému a zjednodušenému vkladaniu mopu do žmýkacieho koša a vyžmýkaniu vďaka rotačnému systému poháňaného jednoduchým zošliapnutím pedálu.


Set plochého mopu a vedra so šlapacím pedálom. Jednoduché a veľmi efektívne vyžmýkanie mopu vďaka vylepšenému a zjednodušenému vkladaniu mopu do žmýkacieho koša a vyžmýkaniu vďaka rotačnému systému poháňaného jednoduchým zošliapnutím pedálu. Vďaka pedálu nie je pri žmýkaní potreba žiadnej námahy. Dokonale vyžmýkaný mop tak zanechá vašu podlahu rýchlo suchú.
Návlek obsahuje 2 druhy vlákien, ktoré lepšie odstraňujú nečistoty a perfektne vyčistia vašu podlahu.Mikroaktívne vlákna pohltia a zotrú mastnotu a šmuhy a abrazívne vlákna lepšie odstránia i zaschnuté nečistoty. 
Umývací návlek je možné prať na 60 °C, nepoužívajte však aviváž ani sušičku. Otočný kĺb sa dokáže otáčať o 180° pre jednoduchšie dosiahnutie i tých najviac problematických oblastí ako sú pod posteľou a pod nábytkom. Vhodný na všetky typy tvrdých podláh.
Tvar žmýkača zabraňuje vystreknutiu vody pri žmýkaní. Vyrobený z recyklovaných materiálov. Vyrobené v Českej republike.
Mop odstráni viac než 99 % baktérií a vírusov len pomocou vody. Tenké mikrovlákna fyzicky perfektne priľnú k povrchu podlahy, kde zachytia nečistoty a viac než 99 % baktérií a vírusov* a odstránia ich preč bez nutnosti použitia chemikálií.

*Odstraňuje baktérie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinný koronavirus z drevených podláh a keramických dlaždíc, testované externým laboratóriom.

Parametre


Kvalitná trojdielna teleskopická tyč s voliteľnou dĺžkou (max. dĺžka tyče 125 cm).
Rozmer hlavice: 34×10 cm.
Rozmer náhrady: 36×14 cm (náhrada je kompatibilná pre hlavice s rozmerom 34×10 cm).
Rozmer vedra: 50×27 cm.
Max. odporúčaný objem: 6 l.
Váha prázdneho vedra: 1,6 kg. 

a brand of FREUDENBERG