Ultramat XL Turbo

Na sklade/ dodanie do 3 pracovných dní

64,29 € 50,60 €

Kompletná sada Vileda Ultramat XL Turbo je najlepšou voľbou pre čistenie podláh: Skladá sa z plochého mopu s teleskopickou rukoväťou, umývacieho návleku a vedra so žmýkacím košom a šliapacom pedálom. Vďaka náhrade 2v1 s vysoko kvalitnými mikrovláknami Vileda môžete rýchlo a efektívne odstrániť nečistoty a škvrny z podláh.

Prednosti produktu


1. Návlek z dvoch druhov vlákien

Umývací návlek 2v1 sa skladá z bielych mikrovlákien a červených abrazívnych vlákien, vďaka ktorým dôkladne odstraňuje prach, škvrny a mastné zvyšky na všetkých tvrdých podlahách.

2. Praktický žmýkací mechanizmus

Vďaka vedra s pedálom zostanú vaše ruky suché a nemusíte sa ohýbať. Jednoducho mop namočte, vložte ho do žmýkacieho koša a pomocou pedálu ovládajte vlhkosť mopu.

3. Mop otočný o 180°

Vďaka kĺbu na hlavicu mopu Vileda Ultramat XL Turbo možno mop otáčať o 180 °. Ľahko môžete vytrieť aj ťažko prístupné rohy, hrany a povrchy pod nábytkom.

VIAC INFORMÁCIÍ o mope Vileda Ultramat XL TURBO

VIAC INFORMÁCIÍ o mope Vileda Ultramat XL TURBO

Táto kompletná sada Vileda Ultramat XL Turbo obsahuje plochý mop s teleskopickou rukoväťou a umývacím návlekom a tiež vedro so šliapacom pedálom.

Na rozdiel od iných čistiacich pomocníkov umožňuje Ultramat XL Turbo Set ľahké a rýchle čistenie všetkých typov podláh. Vďaka tomu už nie je nutné meniť vybavenia pre rôzne povrchy. So sadou Vileda Ultramat XL Turbo Set môžete čistiť všetky tvrdé podlahy, vrátane dreva a laminátu, šetrne, bez námahy a efektívne.

Pri dĺžke 41 cm je hlavica mopu o 20% dlhšia ako u štandardnej verzie Ultramat Turbo. To vám umožní vyčistiť väčšie plochy za kratší čas. Navyše mop Vileda Ultramat XL Turbo absorbuje o 30% viac častíc ako jeho predchádzajúca verzia. Vaše podlahy sú čisté už po jednom zotretí.

Vďaka špeciálnym červeným a sivým vláknam v návleku 2v1 môžete tiež dokonale odstrániť odolné nečistoty a škvrny. Proti tomuto inovatívnemu systému z mikrovlákien nemajú šancu ani zvyšky oleja alebo rozliate tekutiny.

Naviac mop odstráni viac než 99% baktérií a vírusov len pomocou vody. Tenké mikrovlákna fyzicky perfektne priľnú k povrchu podlahy, kde zachytia nečistoty a viac než 99 % baktérií a vírusov* a odstránia ich preč bez nutnosti použitia chemikálií.


Hlavicu možno otočiť o 180 °, takže uľahčuje čistenie povrchov pod nábytkom a v rohoch. Hlavicu Ultramat XL Turbo môžete ľahko vyčistiť priamo vo vedre pomocou žmýkacieho koša. K tomu nemusíte dávať dole náhradu. Jednoducho sklopte hlavicu, opláchnite ju vo vode a odstreďte ju niekoľkými pohybmi pedála. So sadou Vileda Ultramat XL TURBO sú striekajúcej voda všade okolo a klzké podlahy minulosťou.

Získajte svoju vlastnú kompletnú sadu Ultramat XL Turbo v internetovom obchode Vileda ešte dnes!

*Odstraňuje baktérie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinný koronavirus z drevených podláh a keramických dlaždíc, testované externým laboratóriom.

ULTRAMAT XL TURBO S DLHŠOU UMÝVACOU HLAVICOU

1

Praktická teleskopická rukoväť

Vďaka teleskopickej tyči a ohybnému kĺbu bude vaše upratovanie pohodlné.
2

Prateľný umývací návlek

Umývacie návlek z mikrovlákien Vileda 2v1 môžete čistiť ručne alebo v práčke pri teplote až 60 ° C.
3

Power zóna

Unikátna štruktúra powerzóny nášho mopu pôsobí pri vytieranie zvýšeným tlakom tam, kde to najviac potrebujete.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Detaily produktu

Obsah balenia


Vedro so šliapacím mechanizmom

Teleksopická rukoväť

Hlavica Ultramat XL

Umývací návlek Microfiber 2v1 

Zloženie


  • 85% polyester
  • 15% polyamid
a brand of FREUDENBERG