Vileda Genius 70 - nástenný sušiak na bielizeň

Nie je skladom

Kód produktu: VI157338

S nástenným sušiakom na oblečenie Vileda Genius 70 sú priestorové obmedzenia pre sušenie bielizne minulosťou. Zaťahovacia konštrukcia vytvára až 5 metrov použiteľného sušiaceho priestoru. A akonáhle je vaše oblečenie suché, môžete ho jednoducho zasunúť späť, pričom takmer úplne zmizne v stene. 


  • Oficiálny e-shop Vileda 
  • Doručenie zdarma pri objednávke nad 45 EUR 
  • Do troch dní u vás 

Prednosti produktu


1. Teleskopický sušiak

Vysúvateľný nástenný sušiak Genius 70 zaberá miesto iba pri používaní. Pri sušení bielizne už nebudete mať problémy s mohutnými sušiakmi.

2. Sušiaci priestor

Pri úplnom vysunutí ponúka nástenný sušiak 5 metrov sušiace plochy pre väčšie množstvo bielizne.

3. 2 páry nástenných podpier

Vďaka dvom párom podpier na stenu môžete tento sušiak používať flexibilne. Pripevnite jeden pár podpier na stenu kúpeľne a druhý použite na balkón. 

VIAC INFORMÁCIÍ o nástennom sušiaku Vileda Genius 70

VIAC INFORMÁCIÍ o nástennom sušiaku Vileda Genius 70

Nástenný sušiak na bielizeň Vileda Genius 70 je perfektnou voľbou pre rýchle a pohodlné sušenie bielizne. So sušiacou plochou 5 metrov nezaberá príliš priestoru, ale ponúka dostatok plochy pre sušenie uterákov, oblečenia a ďalšej bielizne.

Jednoducho po vypraní bielizne vysuňte nástenný sušiak pre priestorovo úsporné sušenie. Môžete ho ľahko zasunúť späť do pôvodnej polohy pre jednoduché skladovanie a premeniť ho na policu pre praktické alebo dekoratívne použitie.

Na rozdiel od iných sušiakov na bielizeň má nástenný sušiak Genius 70 viac možností využitia.Tento rozťahovací nástenný sušiak možno ľahko pripevniť na stenu pomocou dodaných držiakov, ktoré možno inštalovať ako v interiéri, tak aj v exteriéri. Umiestnite sušiak Vileda Genius 70 do práčovne alebo dokonca na balkón.

Užite si plnú flexibilitu s praktickým dizajnom produktu. Premiestnite sušiak kedykoľvek budete chcieť. Vďaka robustným a pevným hliníkovým drôtom nástenného sušiaku je možné sušiť aj väčšiu alebo ťažšiu bielizeň. Vileda Genius 70 sa nebude ani pri plnom zaťažení ohýbať. Umožňuje rýchly proces sušenia veľkého množstva mokrého oblečenia, bez toho aby došlo k poškodeniu aj napriek svojim malým rozmerom.

 

Genius 70 - nástenný sušiak

1

XXL hliníkové drôty

Pevné hliníkové drôty zanechávajú na vašich odevoch menej záhybov.
2

Dvojaké použitie

Nástenný sušiak na bielizeň používajte ako sušiak, keď je vysunutý a ako vešiak na uteráky, keď je zasunutý.
3

Priestorovo úsporný dizajn

Tento sušiak je tak kompaktný, že po zatvorení sotva zaberá akýkoľvek priestor. Jeho moderný dizajn sa hodí do každého domova.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Rozmery nástenného sušiaku sú: 70x38x6 cm (otvorený), 70x15x6cm cm (zatvorený).
Nástenný sušiak váži asi 1,4 kg, čo uľahčuje manipuláciu.
Tento sušiak na bielizeň je vhodný dovnútra aj vonku, vďaka robustným a stabilným hliníkovým drôtom a plastovému rámu.
Áno, nástenný sušiak Genius 70 má 3-ročnú záruku.
a brand of FREUDENBERG