Vileda Sun-Lift vonkajší sušiak

Na sklade/ dodanie do 3 pracovných dní

82,51 € 68,90 €

Kompaktný vonkajší rotačný sušiak Vileda SUN-LIFT ponúka sušiacu plochu až 50 m. Možno ho rýchlo nainštalovať pomocou dodávanej uzemňovacej zásuvky. Kombinuje skvelý dizajn a inovatívny systém stále perfektne vypnutých šnúr.


Vileda Sun-Lift vonkajší sušiak

82,51 € 68,90 €

Prednosti produktu


1. Priestorný vonkajší sušiak

Rozťahovací hliníkový rotačný vonkajší sušiak ponúka maximálnu sušiacu plochu až 50 m. Umožní Vám tak sušiť naraz dostatok bielizne.

2. Easy-lift system

Tento vonkajší sušiak disponuje inovatívnym systémom stále vypnutých šnúr.

3. Nastaviteľná výška

Výšku tohoto sušiaku je možné nastaviť až do výšky 184 cm. To uľahčuje vešanie bielizne.

Rozťahovací hliníkový rotačný vonkajší sušiak

Rozťahovací hliníkový rotačný vonkajší sušiak

Ideálny pre záhradu: Kompaktný rotačný sušiak na bielizeň Vileda SUN-LIFT sa ľahko nastavuje a ľahko sa používa. Je kompaktný a stále ponúka dostatok miesta so sušiacou plochou 50m. Bielizeň je možné rozdeliť na niekoľko úrovní sušiaku. Súčasťou balenia je aj úchyt sušiaku pre umiestnenie do zeme (odporúčame zabetónovať). Na konci každého ramena sú 4 háčiky, na ktoré možno dodatočne zavesiť ramienka a sušiť tak ďalšiu bielizeň. Vonkajší sušiak Vileda Sun-Lift sa ľahko používa. So systémom Easy-Lift ho možno ľahko otvoriť a zatvoriť. Pokiaľ sú šnúry príliš voľné, môžete ich dotiahnuť pomocou inovatívnej páky. Tento sušiak kombinuje skvelý dizajn a inovatívny systém stále perfektne vypnutých šnúr. Pre maximálne pohodlie je možné sušiak nastaviť až do výšky 184 cm a možno ho tak prispôsobiť podľa potreby. Rotačný sušiak bielizne je vyrobený z hliníka. Vďaka svojej hliníkovej konštrukcii je nehrdzavejúci. Je veľmi ľahký a odolný voči UV žiareniu. Na sušiak sa vzťahuje 3 ročná záruka.

Často kladené otázky

Priemer tyče, ktorá sa upevňuje do stojanu je 55 mm.
a brand of FREUDENBERG