Vileda Park&Go poťah na žehliacu desku

Nie je skladom

Kód produktu: VI163251

Univerzálny poťah na žehliace dosky Park & ​​Go je náhradný poťah na žehliace dosky s metalizovanou, dočasnou odkladacou plochou, ktorá pomáha predchádzať spáleninám. Poťah sa hodí na žehliace dosky o šírke 30-45 cm a dĺžkou 110-130 cm, takže sa hodí pre väčšinu štandardných žehliacich dosiek.


  • Oficiálny e-shop Vileda 
  • Doručenie zdarma pri objednávke nad 45 EUR 
  • Do troch dní u vás 

Prednosti produktu


1. Metalizovaná odkladacia zóna

Park & ​​Go znamená práve to: "zaparkujte" žehličku na metalizovanú plochu. Metalická vrstva chráni poťah pred známkami popálenia. "Choďte" a pokračujte v žehlení, kedykoľvek budete chcieť.

2. Univerzálna veľkosť

Bavlnený poťah sa hodí na všetky žehliace dosky s dĺžkou od 110 cm do 130 cm a šírkou od 30 cm do 45 cm, čo z neho robí univerzálny poťah na žehliace dosky.

3. Penová vrstva

Má penovú vrstvu, ktorá zaisťuje hladký a pružný žehliaci povrch. Žehlička jednoducho kĺže po povrchu a vašom oblečení.

Viac informácií o poťahu Park&Go

Viac informácií o poťahu Park&Go

Tento univerzálny poťah na žehliacu dosku má tepelne odolnú zónu. Žehličku môžete odložiť priamo na časť poťahu pre dočasné odkladanie.

Metalický povrch 100% bavlneného poťahu slúži ako parkovacia zóna pre všetky bežné žehličky a naparovacie žehličky. Samotný poťah má univerzálne rozmery aby pasoval na rôzne žehliace dosky. Dĺžka 110 cm až 130 cm a šírka 30 cm až 45 cm zaručujú ideálne prispôsobenie pre všetky žehliace dosky Vileda. Možno ho pripevniť na žehliacu dosku pomocou sťahovacej šnúrky.

Je vyrobený zo 100% bavlneného materiálu, ktorý bráni pokrčeniu vášho oblečenia. Dvojvrstvový materiál so špeciálnou penovou vrstvou zaisťuje hladký povrch, aby žehlička rovnomerne kĺzala po doske. Univerzálna žehliaca doska je dodávaná v štýlovom dizajne sa šedou metalickou odkladaciou zónou.

 

PRIPEVNITE tento poťah na žahliacu dosku

1

Umiestnite poťah

Pred pripevnením poťahu sa uistite, že je poťah správne umiestnený.
2

Upevnite poťah

Pokiaľ chcete poťah pripevniť, zatiahnete za šnúrku na konci poťahu.
3

Zaistite poťah

Pomocou malého červeného klipu ľahko zafixujte poťah na žehliacej doske.

VLASTNOSTI PRODUKTU

a brand of FREUDENBERG