vileda_75let_10-23_cover_1600x700_SK.png

Vileda slavia 75 rokov!

Vileda slavia 75 rokov!

V októbri 1948 bola v Nemecku prvýkrát zaregistrovaná značka Vileda.

Už 75 rokov pomáhame miliónom domácností žiariť čistotou. A prečo? Pretože vieme, že doma sa cítime najlepšie práve vtedy, keď je domov čistý. Vieme tiež, že čistý domov je odmenou za drhnutie, stieranie špiny, utieranie prachu, vytieranie podlahy či vysávanie. Vileda sa pomocou svojich produktov snaží o to, aby tieto domáce práce boli čo najjednoduchšie a najefektívnejšie.

Sme hrdí na naše odolné, vysoko kvalitné, inovatívne a moderné produkty. A robíme ich stále viac udržateľnejšie, pretože chceme, aby naša planéta bola rovnako čistá, ako naše domovy.

Vileda nie je posledných 75 rokov iba vysoko výkonným a innovatívnym lídrom trhu, ale je to aj rodinný „love brand“, čiže značka, ktorú majú spotrebitelia radi, pravidelne si kupujú jej produkty a odporúčajú ich ostatným. Naším receptom na úspech je to, že sme vždy počúvali našich spotrebiteľov a vyrábame produkty, ktoré naozaj potrebujú. Neprestávame vytvárať produkty, ktoré potešia. Niektorí dokonca hovoria, že naše produkty robia upratovanie zábavnejšie.

Tam, kde sme dnes, by sme neboli bez vašej lojality a dôvery, ktorú v naše produkty vkladáte posledných 75 rokov. Ďakujeme! Poďme spoločne vytvárať ďalších 75 rokov.

Tešíme sa na to, čo budúcnosť prinesie!

VILEDA. PRE SKVELÝ POCIT Z DOMOVA UŽ 75 ROKOV

a brand of FREUDENBERG