Vileda Infinity - rozťahovací vnútorný sušiak s krídlami

Na sklade/ dodanie do 3 pracovných dní

58,30 € 48,70 €

Potrebujete sušiak pre sušenie veľkej bielizne, ako sú obrusy alebo obliečky, ale zároveň chcete, aby pri sušení menších odevov nezaberal toľko miesta? Vileda Infinity sušiak kombinuje oboje: je to vnútorný sušiak s krídlami, ktorý poskytuje dostatok miesta, keď ho potrebujete.

Prednosti produktu


1. Až 27 metrov sušiacej plochy

Ideálny pre obliečky a obrusy vďaka rozovieracím centrálnym drôtom a výškou až 1m. Centrálne drôty je možné roztiahnuť od 118 do 189 cm. 

2. XXL silné drôty

Stabilný a pevný vďaka rovnobežným kovovým nohám a špeciálnym kĺbom. Infinity má extra silné centrálne drôty, ktoré nezanechávajú na bielizni záhyby po sušení.

3. Extra stabilita

Rovnobežné kovové nohy sušiaku zaisťujú stabilitu a robustnosť a jeho špeciálne kĺby zabránia náhodnému zloženiu sušiaku počas premiestňovania.

VIAC INFORMÁCIÍ o Vileda Infinity sušiaku s krídlami

VIAC INFORMÁCIÍ o Vileda Infinity sušiaku s krídlami

Vďaka rozťahovacím centrálnym drôtom si môžete sušiak prispôsobiť vašim potrebám. Spodná bielizeň a ponožky perfektne pasujú do držiaka pre drobné odevy.

Silné centrálne drôty nezanechávajú na bielizni záhyby a tým uľahčujú žehlenie. Tiež sa nemusíte báť náhodného zloženia sušiaku. Rovnobežné kovové nohy sušiaku garantujú extra stabilitu a robustnosť sušiaku a špeciálne kĺby zabránia jeho zloženiu aj počas premiestňovania.

Kúpte si svoj šikovný sušiak s krídlami hneď teraz!

HLAVNÉ VÝHODY

1

Kolieska pre ľahké premiestňovanie

Vnútorný sušiak má kolieska, ktoré umožňujú sušiak ľahko premiestňovať aj keď je plne zaťažený.
2

Držiak pre drobné odevy

Prídavný držik vám umožní zavesiť ponožky a drobné odevy bez toho aby ste museli použiť štipce.
3

Zámok krídiel

Sušiak je vybavený zámkom krídel, ktoré umožňujú udržať krídla zatvorené počas skladovania.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Áno, centrálne drôty sú teleskopické a môžu sa roztiahnuť kedykoľvek je potreba.
Rozmery roztvoreného sušiaku sú: dĺžka 119 - 257 cm (vrátane krídel), šírka 57 cm, výška 108cm. Je možné ho umiestniť do chodby alebo na balkón. Keď nie je používaný, je možné ho jednoducho zložiť, rozmery zloženého sušiaku sú 57x12x117,5 cm.
Sušiak Infinity je vyrobený zo železa, ktoré zaručuje sušiaku robustnosť a stabilitu. Vďaka kolieskam je možné ho ľahko premiestňovať, aj keď je práve používaný.
Áno, aj ten najväčší priemer umožňuje používať štipce, ak je to potrebné.
Hmotnosť sušiaku je 5,4 kg.
a brand of FREUDENBERG