Vileda_HeroStage-banner_1600x700px_SK_01.jpg

To, čo robí domov domovom je čosi, čo je úžasne veľké a zároveň krásne jednoduché.

Pre každého z nás domov znamená niečo iné. Ale zhodneme sa, že pre nás všetkých je to niečo vzácneho.
My v spoločnosti VILEDA chceme vytvoriť znateľný rozdiel v tom, ako sa môžete doma cítiť. Pre nás všetkých, ktorí upratuje dnes a budú upratovať aj v budúcnosti.

Pretože domov je domovom v pravom slova zmysle, pokiaľ je v ňom upratané.

DNES - Zostante v bezpečí a doma

DNES - Zostante v bezpečí a doma

Vileda - ako popredná svetová značka výrobkov pre starostlivosť o domácnosť ponúkame škálu produktov, ktoré sú vyrábané z jediného dôvodu: udržiavať domovy upratané a hygienicky čisté, a navyše, aby tieto úlohy boli uspokojivé. Ba čo viac, aby boli dokonca príjemnejšie, než ako tomu bývalo predtým.
 
Brand Sensoric Pictures.jpg

 

Naši zamestnanci sa plne angažujú vo všetkých našich krajinách a továrňach. V rámci priority číslo 1 - zostať zdraví na home office, vo výrobných závodoch alebo v obchodoch sa snažíme zo všetkých síl dodávať do supermarketov a online obchodov hygienické mopy a vedrá Vileda, ktoré používajú mikrovlákna, umývateľné textilné materiály a rukavice pre domácnosť, hubky a hadričky na umývanie riadu a všetky ostatné čistiace prostriedky. Naďalej prevádzkujeme naše webové obchody vo väčšine krajín.

Najmä teraz. Domov je miestom, kde hľadáte pohodlie, cítite sa chránení a naberáte silu.

Chceme vám byť k službám a odpovedať na vaše otázky na to, jako je možné udržiavať hygienu v domácnosti alebo ako používať a udržiavať naše výrobky. Pozrite sa na naše tipy a triky a odborné rady odborníkov, ktoré sme zhrnuli v rámci našich rád a pravidel a dúfame, že vám budeme môcť pomôcť udržať váš domov hygienický a bezpečný.

CHCEME SA NEUSTÁLE ZLEPŠOVAŤ

CHCEME SA NEUSTÁLE ZLEPŠOVAŤ

My vo Vileda budeme naďalej zvedaví a budeme hľadať nové spôsoby ako efektívne upratovať či starať o bielizeň, pretože sa vždy snažíme stanoviť nový, lepší alebo pohodlnejší štandard, ktorý vám uľahčí život.

Ako prvý na svete sme uviedli na trh čistiaci prostriedok, ktorý umožňuje umývanie podlahy, bez nutnosti namáčania rúk, s inovatívnym systémom žmýkania. Naše handričky a hubky patria medzi najdôveryhodnejšie výrobky na trhu, pretože ich vysoká kvalita je citeľná pri používaní. Sú to príklady tradičního spracovania, vysokej trvanlivosti a výkonu, ktorý môžete pocítiť.

Chceme byť prvý, kto bude vyrábať plne udržateľné čistiace prostriedky, chceme byť tí, ktorí to robia pre všetkých ľudí, ktorí milujú svoje domovy. 

Veríme, že každý môže prispieť k udržaniu čistoty domova. A vieme, že takmer všetci z vás sa cítia spokojní s výsledkom, ktorým je domov, ktorý čistotou žiari.

Osvěžující pocit chladných dlaždic pod bosými nohami. Pre zmenu piknik s vašimi deťmi na podlahe v obývacej izbe. Relax vo vani po dlhom dni.

Pre skvelý pocit z domova

Brand Sensoric Pictures.jpg
a brand of FREUDENBERG