Our-Red-is-World-Famous-SK.png
INT_Aboutus_Header.jpg

SME VILEDA

SME VILEDA

Už viac než 70 rokov pomáhame žiariť miliónom domácnostiam po celom svete. Rolu, ktorú berieme vážne, pretože veríme, že doma sa cítime ako doma, len keď je čistý. Vždy sme mali ambície stanoviť štandard v upratovaní a inovovali sme produkty, vďaka ktorým je upratovanie domácností čo najľahšie a najúčinnejšie.

Vileda je hrdá na to, že je značkou spoločnosti Freudenberg.

INT_About_Us71.jpg

SME VÁŠNIVÍ

SME VÁŠNIVÍ

Upratovanie nezačína vedrom a mopom. Začína to tým, ako sú tieto produkty vyrábané. Spojením skúseností a vzájomnej úcty verím v nevyhnutnosť tímu pri vývoji vynikajúcich produktov.
INT_About_Us73.jpg

AKO TO ROBÍME

AKO TO ROBÍME

Tým, že ponúkame našim zákazníkom produkty, ktoré sú eticky vyrábané a dizajnované tak, aby vydržali, môžeme urobiť niečo pre zlepšenie planéty. Patrí sem podpora diverzity, bezpečnosti a pohody medzi našimi zamestnancami, ako aj eliminácia jednorazových plastov z našich obalov a podpora ekonomiky. Dnes ponúkame širokú škálu inovovaných produktov – od našich známych Vileda handričiek na okná až po produkty, ktoré chránia a čistia vaše podlahy, pracovné plochy, kúpeľne a starajú sa o bielizeň. Všetky z nich sú vyrábané starostlivosťou a vyrobené tak, aby vydržali čo najdlhšie.
INT_About_Us74.jpg

STARÁME SA

STARÁME SA

Od roku 2013 sa Freudenebrg angažuje v OSN Global Impact v oblasti zodpovednosti podnikov a ich zásad v oblasti ľudských práv, práce, životného prostredia a boji proti korupcií. Ako člen skupiny Freudenberg dodržujeme vo Vilede 10 zásad globálneho paktu OSN.
INT_About_Us70.jpg

LOVE IT CLEAN

LOVE IT CLEAN

Môžeme urobiť niečo pre lepšiu planétu Zem. To zahrňuje eliminovanie plastov na jedno použitie z našich obalov a podporu obehového hospodárstva. Za účelom spravodlivého podielu sme založili našu iniciatívu LOVE IT CLEAN.
a brand of FREUDENBERG