Vileda_12SPray_MAX_mop_banner_1600x400px_01_SK.jpg

1-2 Spray MAX
mop z mikrovlákien

1-2 Spray MAX
mop z mikrovlákien

    
1-2-spray-max---zero-waste-SK.png

Mikrovlákna odstránia baktérie z povrchu len pomocou vody. Tenké mikrovlákna fyzicky perfektne priľnú k povrchu podlahy, kde zachytia nečistoty a viac než 99 % baktérií a vírusov* a odstránia ich preč bez nutnosti použitia chemikálií.*

*
Odstraňuje baktérie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinný koronavirus z drevených podláh a keramických dlaždíc, testované externým laboratóriom.

Dokonalé rozprašovanie

Tryska mopu je navrhnutá tak, aby zaistila dokonalé rozprašovanie. Jemná hmla zo spreja poskytuje dostatok vlhkosti na čistenie podláh bez ich poškodenia (napríklad drevených podláh). Sprej pokrýva plochu pre celú šírku hlavice mopu.


 

Oboustranná umývacia hlavica z mikrovlákien otočná o 180 stupňov

Otočná hlavica poskytuje dvojnásobné pokrytie umývanej plochy, takže môžete upratovať dlhšie bez zastavenia.

 

 

Zóny abrazivných vlákien pre hĺbkové čistenie

Umývací návlek mopu 1.2 Spray max obsahuje ,,čistiace zóny“ s abrazívnymi vláknami, ktoré pomáhajú rýchlejšie odstrániť odolné nečistoty a mastné škvrny z podlahy.

 

Používajte vášho favorita

Už žiadne nakupovanie špeciálnych drahých chemických náhrad. 1.2 Spray max mop je vybavený odnímateľnou nádržkou, ktorú môžete naplniť vaším obľúbeným čističom. Stačí pridať dve čajové lyžičky vášho čističu do vody a ste pripravení rozžiariť vaše podlahy. Dokonca môžete upratovať iba s čistou vodou, pretože umývací návlek z mikrovlákien odstraňuje nečistoty, baktérie a vírusy z povrchov len pomocou vody.
 
 
 
 

Pohodlné uchopenie rukoväti

Vaše ruky vám budú vďačné, keď budete používať mop s ergonomickou rukoväťou, ktorú môžete pohodlne uchopiť, aby ste mohli ľahko stlačiť spúšť a striekať vodu pred mop.


 


 
 
 
 

Opakovane použiteľný umývací návlek

Šetrite peniaze vypraním umývacieho návleku z mikrovlákien, ktorý je možné opakovane prať. Náhradu je možné vyprať v práčke až 100krát.


 


 
 
 
 
 

a brand of FREUDENBERG