Vileda Jet Clean elektrický mop a vysávač

Na sklade/ dodanie do 3 pracovných dní

272,00 € 194,20 €

With the new Vileda JetClean you can thoroughly clean your floors in one step. This handy electrical wet and dry floor cleaner picks up particles, mops your floors, and dries them in one step. Find out more about this true time saver now. 


  • Oficiálny e-shop Vileda 
  • Doručenie zdarma pri objednávke nad 12 EUR 
  • Do troch dní u vás 

Prednosti produktu


1. Pomocník 3v1 šetrí Váš čas

Nový čistič na podlahy vysáva, umýva a suší vaše podlahy v jedinom kroku, čo vám ušetrí veľa času. Jednoducho pohybujte s vysávačom dopredu, aby ste súčasne vysávali a vytierali. Pri pohybe dozadu je prebytočná voda nasávaná a vaše podlahy zostanú suché.

2. Upratuje všetky typy nečistôt

Čistí všetky druhy nečistôt - vrátane omrviniek, prachu alebo tekutín. Možno ho použiť na všetky typy tvrdých podláh, ako je drevo, laminát alebo dlaždice. Špeciálny valček z mikrovlákna stiera pri 2800 otáčkach za minútu a odstraňuje mastné nečistoty a odolné škvrny pre dokonalý výsledok.

3. Systém dvoch nádržiek

Vileda Jet Clean má dve oddelené nádržky na vodu - jednu na čistú a jednu na špinavú. Vďaka tomuto systému môžete umývať podlahy vždy s čistou vodou.

Viac informácií o pomocníkovi Vileda Jet Clean

Viac informácií o pomocníkovi Vileda Jet Clean

Pre ideálne využitie pomocníka Vileda JetClean upratujte v dvoch krokoch: Najskôr pohybujte prístrojom smerom dopredu. Tak vysajete a vytriete podlahu v jednom kroku. Následne pohybujte prístrojom smerom dozadu. Tak nasajete prebytočnú vodu z podlahy a tá bude rýchlo suchá.

Tento spôsob mokrého čistenia podláh vám ušetrí čas i vodu. S Vileda JetClean ušetríte až 80% vody v porovnaní s používaním bežného vedra a mopu. Stačí ho zapojiť do zásuvky a vďaka siedmim metrom napájacieho kábla ho môžete flexibilne použiť na akýkoľvek druh tvrdej podlahy. Vďaka elegantnému dizajnu a rozmiestneniu trysiek môžete ľahko čistiť okolo alebo pod nábytkom.

Valček JetClean vnútri prístroja je vyrobený z 50% mikrovlákien. Tie dôkladne vyčistia vaše podlahy bez úsilia, ktoré by ste inak pre vytieranie potrebovali. Čistá voda je rozprašovaná z ôsmich samostatných trysiek vo vodnej lište vnútri hlavice. Tým je zaistené rovnomerné rozloženie vody, aby valček z mikrovlákien hladko vyčistil čistenú plochu. Dôverujte značke Vileda, pretože sme odborníci na mokré čistenie podláh.

Získajte teraz pomocníka, ktorý šetrí Váš čas a venujte sa viac veciam, ktoré máte radi!

JetClean – čistič podlah 3v1

1

Nalejte vodu

Prístroj používa na čistenie čistú vodu z vodovodu, prípadne môžete pridať kvapku vášho čistiaceho prostriedku.

2

Vysávajte a umývajte

Pri pohybe dopredu prístroj naraz vysáva vlasy, prach a omrvinky a súčasne tiež vytiera podlahu namokro.

3

Vysušte podlahu

Pri pohybe dozadu prístroj nasáva zvyšné tekutiny a podlaha je tak rýchlo suchá a čistá.

Často kladené otázky

Áno, Vileda Jet Clean je bezsáškový vysávač, ktorý mý zabudovanú odnímateľnú nádržku na špinavú vodu. Pre vyčistenie ju stačí vybrať a vodu vyliať. Pred nasadením naspäť ju vyčistite.
Áno, prístroj Jet Clean má v rukojeti zabudovanú spúšť. POkiaľ chcete podlahu vysušit alebo len povysávať (bez umývania) jednoducho deaktivujte vodu stlačením spúšte. Pokiaľ LED kontrolky nesvietia, voda je vypnutá. Keď LED kontrolky svietia, voda je zapnutá a môžete počas vysávania aj umávať podlahu.
Áno, prístroj vyčistí podlahu dôkladne len pomocou vody, ale je možné pridať kvapku nepenivého čistiaceho prostriedku. Nepoužívajte veľké množstvo, pretože by sa mohla nahromadiť pena, ktorá by na podlahe nechala šmuhy.
Valček je možné jednoducho vyčistiť v samočistiacom zásobníku. Pokiaľ je valček veľmi znečistený, je možné ho vybrať a opláchnuť pod tečúcou vodou.
Nie, pre väčší výkon a možnosť upratovať bez časového obmedzenia batérieje dodávaný s napájacím káblom dlhým 7 metrov. Táto dĺžka umožňuje pohybovať sa a vyčistiť väčšiu plochu , bez toho aby bolo nutné prístroj vypojiť.

VLASTNOSTI PRODUKTU

PARAMETRE


  • Príkon: 400 W
  • Otáčky valca: 3000/min
  • Kapacita nádržky na čistú vodu: 640 ml
  • Kapacita nádržky na špinavú vodu: 400 ml
  • Dĺžka káblu: 7 m
  • Hmotnosť: 4,7 kg
  • Rozmery: 26 x 27 x 124 cm
a brand of FREUDENBERG