Vileda Actifibre – handrička z mikrovlákien

Na sklade/ dodanie do 3 pracovných dní

2,30 €

Spoznajte našu novú handričku z mikrovlákien s technológiou Actifibre: Actifibre od Viledy je handrička novej generácie. Kombinuje tri najzásadnejšie faktory pre upratovanie povrchov - nezanecháva kvapky, absorbuje vodu a zbiera nečistoty. Táto handrička je zázrak, ktorý urobí vo vašej domácnosti divy.

  • Oficiálny e-shop Vileda 
  • Doručenie zdarma pri objednávke nad 12 EUR 
  • Do troch dní u vás 

Prednosti produktu


1. Aktívne sacia sila

Ak sa chcete vyhnúť zanechávaniu kvapiek a šmúh, tak handrička Vileda Actifibre zo 100% mikrovlákna sa stane vaším najobľúbenejším domácim pomocníkom. Jej vysoká absorpcia a aktívna sacia schopnosť za sebou na povrchu nič nezanechajú.

2. Mikrohandrička novej generácie

Táto handrička Actifibre z mikrovlákien je navrhnutá tak, aby kombinovala významné upratovací prvky, ako sú pohodlná manipulácia, keď je mokrá aj suchá, upratovanie bez kvapiek a žmolkov, schopnosť absorbovať veľké množstvo vody a rýchle upratovanie jemných i väčších nečistôt.

VIAC INFORMÁCIÍ o Vileda Actifibre mikrohandričke 1ks

VIAC INFORMÁCIÍ o Vileda Actifibre mikrohandričke 1ks

Potrebujete nového a účinného pomocníka do domácnosti? Ste pripravení na mikrohandričku novej generácie? Naša handrička Vileda Actifibre v sebe kombinuje najlepšie vlastnosti a možnosti osvedčených čistiacich prostriedkov. Už žiadne ďalšie kvapky a šmuhy - ako handrička na okná a skla. Saje veľké množstvo vody a ďalších látok - ako špongiová handrička. Zbiera vlasy, odolné nečistoty i jemné častice - ako handričky z mikrovlákien.

Kúpte si našu handričku Vileda Actifibre s extra kvalitnými mikrovláknami. Reliéfny vzor handričky garantuje lepší kontakt s nečistotami a dokonca odstraňuje aj odolné nečistoty. Pokrytie PVA (polyvinylalkohol) posilňuje vonkajšiu ochranu náašej handričky Actifibre.

Po mokrom čistení s Vileda Actifibre handričkou nie je potreba následné suché čistenie, pretože sušiaca schopnosť handričky bola našimi expertmi vyvinutá a posilnená na maximum. Ak chcete upratať kuchyňu, kúpeľňu alebo čokoľvek iné, handrička z mikrovlákien s technológiou Actifibre vám garantuje komfortné a účinné upratovanie všetkých povrchov a nesmierne vám tak uľahčí prácu.

Je vhodná pre každodenné čistenie, znovu použiteľná a pripravená vášmu domovu priniesť lesklé a žiarivé povrchy. Je to prachovka, handrička, hubka a utierka - všetko v jednom! Ak chcete udržať vašu handričku hygienicky čistú, pravidelne ju ručne oplachujte alebo ju môžete prať v práčke až na 60 ° C. Jemná handrička z mikrovlákien Vileda Actifibre je hviezda medzi handričkami z mikrovlákien a mala by byť používaná v každej modernej domácnosti. Pridajte ju tiež do svojej zbierky domácich pomocníkov a vyskúšajte ju! Zjednodušte si život s našou vysoko kvalitnou a prateľnou handričkou Actifibre.

HLAVNÉ VÝHODY

1

Utieranie bez šmúh

Rovnako ako handrička na okná, táto handrička Vileda Actifibre s mikrovláknami nezanecháva šmuhy ani chlpy.
2

Vysoká absorpcia vody

Mikrohandrička Vileda Actifibre nasaje naraz veľké množstvo vody, rovnako ako hubka alebo špongiová handrička.
3

Zbieranie častíc

Táto handrička z mikrovlákien Vileda Actifibre, zbiera rovnako ako bežná mikrohandrička špinu, vlasy a nečistoty z rôznych povrchov.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Zloženie handričky Vileda Actifibre je 85% polyester a 15% polyamid.
Handrička z mikrovlákien Vileda Actifibre má štvorcový tvar a rozmery 29 x 29 cm.
Áno. Ak máte domácich miláčikov, napríklad mačky alebo psíky, nebudete mať s touto handričkou problém. Vileda to rieši vyvíjaním špeciálnych produktov na upratovanie, ktoré zachytávajú aj zvieracie chlpy. Vileda Actifibre mikrohandrička je pre to ideálna!
Nie, a to vďaka super jemnému materiálu naša handrička nezanecháva stopy a kvapky, takže sa nemusíte báť zničenia dlaždíc, okien alebo iných povrchov. Uistite sa, že handričku poriadne vyžmýkate a zbavíte sa zachytených častíc, pred ďalším utieraním.
a brand of FREUDENBERG