Vileda Colors mikrohandrička na podlahu 1ks

Na sklade/ dodanie do 3 pracovných dní

2,90 €

Univerzálna handrička na podlahu z mikrovlákien. Ideálny pomocník do Vašej domácnosti, ktorý zanechá Vaše podlahy dokonale čisté a lesklé.


  • Oficiálny e-shop Vileda 
  • Doručenie zdarma pri objednávke nad 12 EUR 
  • Do troch dní u vás 

Prednosti produktu


1. Extra veľká handrička

Mikrohandrička Vileda Colors na podlahu je extra veľká handrička s rozmermi 48,5 x 60 cm. Je teda vhodná pre upratovanie podláh a veľmi šetrná k povrchu podlahy.

2. Kvalitná handrička

Slučky z mikrovlákien sú veľmi mäkké a šetrné k povrchu a zároveň ľahko odstraňujú aj tú najodolnejšiu špinu. Jednoducho sa žmýka, nepoškriabe a nezanechá šmuhy.

3. Hygienické čistenie

Handrička nevyžaduje použitie chemických prostriedkov a mikrovlákna odstránia viac ako 99% baktérií z povrchu len za pomoci vody.

Viac informácií o mikrohandričke na podlahy Vileda Colors

Viac informácií o mikrohandričke na podlahy Vileda Colors

Nová mikrohandrička Vileda Colors je univerzálny handrička z mikrovlákien, ktorá je extra veľká a vhodná tak na upratovanie všetkých typov podláh. Je veľmi savá a šetrná. Slučky z mikrovlákien sú veľmi mäkké a šetrné k povrchu a zároveň ľahko odstraňujú aj tú najodolnejšie špinu. Jednoducho sa žmýka, nepoškriabe, nezanechá šmuhy. Tento materiál nevyžaduje použitie chemických prostriedkov. Odstráni viac ako 99% baktérií len za pomoci vody.

Tenké mikrovlákna fyzicky perfektne priľnú k povrchu podlahy, kde zachytia nečistoty a viac ako 99% baktérií a odstránia ich  preč bez nutnosti použitia chemikálií. Výskum vykonaný nezávislým a akreditovaným inštitútom pre mikrobiológiu a imunológiu.

Vykazuje veľmi vysokú životnosť. Zostáva dlhšie hygienicky čistá, garantovaný lesk a čistota. Ľahko sa udržiava - je možné ju opakovane prať aj v práčke. Vyskúšajtetúto mikrohandričku tiež!

Vlastnosti produktu

a brand of FREUDENBERG