INT_Header_Kitchen1_RainyDays_00011151.jpg

Pokiaľ zostanete počas daždivého víkendu doma, využite nepriazeň počasia a usporiadajte jedno z najdôležitejších miest v dome, kuchyňu. Tu je niekoľko tipov na organizáciu kuchyne počas daždivého dňa.

#1: Udržujte pomôcky pre dennú potrebu nablízku

INT_ContentCarousel1_Kitchen1_00011151.jpg

#1: Udržujte pomôcky pre dennú potrebu nablízku

Môže to vyzerať ako samozrejmé, ale nie je to len o usporiadaní hrncov na dosiahnuteľnú vzdialenosť od varnej dosky. Vezmite do úvahy, aké korenie, oleje a prísady na varenie najčastejšie používate a umiestnite ich tam, kde sú ľahko dostupné. Malé presuny v kuchyni počas varenia Vám celú činnosť uľahčia a varenie bude jednoduchšie a následne i zábavnejšie.

# 2: Buďte kreatívny a skrinky využite na maximum

INT_ContentCarousel3_Kitchen1_00011151.jpg

# 2: Buďte kreatívny a skrinky využite na maximum

Pokiaľ máte c kuchyni obmedzený úložný priestor, buďte kreatívny a maximálne ho využite. Investujte do drôtených stojanov vhodných do väčších skriniek, ktoré slúžia na ukladanie väčších kuchynských predmetov, ako sú sendvičovače, mixéry, kuchynské roboty a dalšie kuchynské náradie. Pokiaľ máte priestor, nainštalujte si jednu alebo dve police pre svoju zbierku kuchárskych kníh. Pre ďalšie kuchynské potreby zvážte prenosný stojan. Môžete dokonca pripevniť malé háčiky do dverí skriniek na zavesenie malých kuchynských pomôcok, ako sú odmerky, naberačky, sitka a panvice.

# 3: Použite čisté poháre

ContentCarousel_Kitchen_Bild3.jpg

# 3: Použite čisté poháre

Využite svoju zbierku priehľadných pohárov. Vyberte suché potraviny ako sú obilniny, orechy, semená, cestoviny a ryža z ich obalu a vložte ich do priehľadných nádob. Zvyčajne uchovávame objemné nepotrebné obaly, ktoré zaberajú v skrinkách priestor. Namiesto toho použite sklenené nádoby, aby ste videli krásu a jednoduchosť surovín na prípravu jedla pre Vašu rodinu. Naviac omnoho ľahšie zistíte kedy suroviny dochádzajú a kedy je čas na doplnenie zásob.
a brand of FREUDENBERG