Vileda Ultramax Microfibre 2v1 náhradný návlek 2 ks

Nie je skladom

13,55 €
Kód produktu: VI167720

Náhrada Vileda Ultramax Microfibre 2v1 je teraz dostupná v balení 2 kusov.


  • Oficiálny e-shop Vileda 
  • Doručenie zdarma pri objednávke nad 45 EUR 
  • Do 3 pracovných dní u Vás 

Prednosti produktu


1. Návlek obsahuje 80% mikrovlákien

Umývací návlek z mikrovlákien a v spojení s ďalšími abrazívnymi vláknami tvorí odolný a vysoko účinný prostriedok. Zmes látok je funkčná a dôkladne čistí odolné nečistoty.

2. Zbiera špinu, vlasy a leští podlahy

Vlákna sú navrhnuté tak, aby zachytávali nečistoty a iné častice zanechali vaše podlahy lesklé. Kombinácia vlákien a vysoko výkonných materiálov vedie k lesklým povrchom a čistým podlahám.

3. Absorbuje vodu

Náhrada je veľmi savá, takže je možné ľahko nasať veľké množstvo vody a iných tekutín.

NOVINKA! Náhrada Vileda Ultramax Microfibre 2v1tero vo výhodnom balení 2ks!

NOVINKA! Náhrada Vileda Ultramax Microfibre 2v1tero vo výhodnom balení 2ks!

Chcete vymeniť svoj umývací návlek? Náhradu je možné jednoducho pripevniť pomocou cvokov na mopy Ultramax, Ultramat alebo 1.2 Spray (žiaden mop nie je súčasťou balenia).

Tento náhradný umývací návlek je možné prať v práčke až na 60°C. Skladá sa z 80% z mikrovláken, ktoré zaručujú rýchle zachytenie častíc a nečistôt a tiež dôkladne odstraňujú mastnotu a prach. 
Tento umývací návlek je vhodný na všetky tvrdé podlahy, ako sú vinylové podlahy, linoleum, dlaždice, laminátove, parketové či drevené podlahy.  Pre najlepší čistiaci výkon perte bez použitia aviváže. 

Umývací návlek odstráni viac než 99 % baktérií a vírusov len pomocou vody. Tenké mikrovlákna perfektne priľnú k povrchu podlahy, kde zachytia nečistoty a viac než 99 % baktérií a vírusov* a odstránia ich preč bez nutnosti použitia chemikálií.

*Odstraňuje baktérie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinný koronavirus z drevených podláh a keramických dlaždíc, testované externým laboratóriom.

 

a brand of FREUDENBERG