Vileda Ultramax Microfibre 2v1 náhrada 2ks

Na sklade/ dodanie do 3 pracovných dní

17,12 € 13,60 €

Náhrada Vileda Ultramax Microfibre 2v1 je teraz dostupná v promočným dvojkusový balení.

  • Oficiálny e-shop Vileda 
  • Doručenie zdarma pri objednávke nad 45 EUR 
  • Do troch dní u vás 

Prednosti produktu


1. Návlek obsahuje 80% mikrovlákien

Aby bolo zaručené dôkladné čistenie, je umývací návlek vyrobený z 80% z mikrovlákien a v spojení s ďalšími abrazívnymi vláknami tvorí perfetkný, odolný a vysoko účinný prostriedok. Táto zmes látok je vysoko funkčná a dôkladne čistí odolné nečistoty.

2. Zbiera špinu, vlasy a leští podlahy

Vlákna na umývacom nálveku sú navrhnuté tak, aby zachytávali nečistoty a iné častice zanechali vaše podlahy lesklé. Táto kombinácia vlákien a vysoko výkonných materiálov vedie k lesklým povrchom a čistým podlahám.

3. Absorbuje vodu

Náhrada je veľmi savá, takže je možné ľahko nasať veľké množstvo vody a incýh tekutín.

NOVINKA! Náhrada Vileda Ultramax Microfibre 2v1tero vo výhodnom balení 2ks!

NOVINKA! Náhrada Vileda Ultramax Microfibre 2v1tero vo výhodnom balení 2ks!

Chcete vymeniť svoj umývací návlek? Náhradu je možné jednoducho pripevniť pomocou cvokov na mopy Ultramax, Ultramat alebo 1.2 Spray (žiaden mop nie je súčasťou balenia).

Tento náhradný umývací návlek je možné prať v práčke až na 60°C. Skladá sa z 80% z mikrovláken, ktoré zaručujú rýchle zachytenie častíc a nečistôt a tiež dôkladne odstraňujú mastnotu a prach. 
Tento umývací návlek je vhodný na všetky tvrdé podlahy, ako sú vinylové podlahy, linoleum, dlaždice, laminátove, parketové či drevené podlahy.  Pre najlepší čistiaci výkon perte bez použití aviváže. 

Umývací návlek odstráni viac než 99 % baktérií a víruosv len pomocou vody. Tenké mikrovlákna fyzicky perfektne priľnú k povrchu podlahy, kde zachytia nečistoty a viac než 99 % baktérií a vírusov* a odstránia ich preč bez nutnosti použitia chemikálií.

*Odstraňuje baktérie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinný koronavirus z drevených podláh a keramických dlaždíc, testované externým laboratóriom.

Návlek odstraní více než 99 % bakterií a virů jen za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií a virů* a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií.

Podívejte se na naše další čisticí pomocníky, jako je náš Vileda Ultramat TURBO nebo 1.2 Spray Max mop nebo některý z našich třásňových mopů a kbelíků.

*Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.

a brand of FREUDENBERG