Vileda Ultramax XL Microfibre 2v1 mop

Na sklade/ dodanie do 3 pracovných dní

32,19 € 27,20 €

Plochý mop, ktorý umožní efektívne upratovanie bez namáčania rúk.


  • Oficiálny e-shop Vileda 
  • Doručenie zdarma pri objednávke nad 12 EUR 
  • Do troch dní u vás 

Plochý mop, ktorý umožní efektívne upratovanie bez namáčania rúk. O 20 % dlhšia hlavica v porovnaní s produktmi zo štandardného radu. Obsahuje 2 druhy vlákien, ktoré lepšie odstránia nečistoty. Mikroaktívne vlákna pohltia a zotrú mastnotu a šmuhy a abrazívne vlákna lepšie odstránia aj zaschlé nečistoty. Power zóna až 10× zvýši tlak oproti bežnému plochému mopu a odstráni špinu omnoho ľahšie. Dvojdielna teleskopická tyč s dĺžkou až 140 cm umožní ľahké nastavenie výšky. Vhodný na všetky druhy tvrdých podláh - PVC, plávajúce podlahy, parkety, dlažba. Používajte s Ultramax vedrom so žmýkacím košom a Ultramax mop náhradou XL Microfibre 2 v 1. Rozmer hlavice: 43 × 13 cm.Náhradu je možné kúpiť samostatne a možné prať až na 60 °C, avšak nepoužívajte aviváž ani sušičku. Vyrobené v Taliansku.
Mop odstráni viac než 99 % baktérií a vírusov len pomocou vody. Tenké mikrovlákna fyzicky perfektne priľnú k povrchu podlahy, kde zachytia nečistoty a viac než 99 % baktérií a vírusov* a odstránia ich preč bez nutnosti použitia chemikálií.

*Odstraňuje baktérie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinný koronavirus z drevených podláh a keramických dlaždíc, testované externým laboratóriom.

a brand of FREUDENBERG