Vileda Easy wring and Clean - set mopu a vedra sa šliapacim pedálom

Na sklade/ dodanie do 3 pracovných dní

51,99 € 36,60 €

Systém mopu a vedra sa šliapacim pedálom poskytuje maximálnu funkčnosť a komfort pri upratovaní.


  • Oficiálny e-shop Vileda 
  • Doručenie zdarma pri objednávke nad 12 EUR 
  • Do troch dní u vás 

Informácie o produkte Vileda Easy Wring and Clean

Informácie o produkte Vileda Easy Wring and Clean

Strapcový mop z mikrovlákna vyrobený z recyklovaných materiálov rýchlo a efektívne vyčistí vašu podlahu. Trojuholníkový tvar mopu vám zabezpečí jednoduché upratovanie v rohoch!

 

100% mikrovlákna perfektne vyčistia vašu podlahu. Vďaka pedálu nie je potreba námahu pri žmýkaní. Dokonale vyžmýkaný mop zanechá vašu podlahu rýchlo suchú. Mop je vhodný na všetky typy tvrdých podláh. Vyrobený z recyklovaných materiálov.

Odstráni viac než 99 % baktérií len pomocou vody. Tenké mikrovlákna fyzicky perfektne priľnú k povrchu podlahy, kde zachytia nečistoty a viac než 99 % baktérií* a odstránia ich preč bez nutnosti použitia chemikálií.

*Výskum vykonaný nezávislou a akreditovanou inštitúciou pre mikrobiológiu a imunológiu.

HLAVNÉ VÝHODY

1

Jednoduché použitie

Teleskopická rukoväť umožňuje prispôsobenie mopu na ideálnu dĺžku pre upratovanie a uľahčuje prepravu a skladovanie mopu.
2

Kontrola vlhkosti

Vďaka pedálu možno ľahko ovládať vlhkosť mopu. Zošliapnite pedál častejšie a intenzívnejšie, aby bol mop suchší, alebo menej často, aby bol vlhkejší. Nie je potrebné sa ohýbať a žmýkať mop ručne, šetríte tak svoj chrbát i ruky.
3

Ľahko umývateľný mop

Zhoďte hlavicu mopu a vyperte ju ručne alebo v práčke na 60 ° C. To vám ušetrí peniaze, vyhnete sa plytvanie a ochránite životné prostredie. Nezabudnite vymeniť náhradu každých 6 mesiacov.

VLASTNOSTI PRODUKTU

a brand of FREUDENBERG