Vileda SuperMocio Universal mop

Na sklade/ dodanie do 3 pracovných dní

6,60 €

Odolný, ale flexibilný mop Vileda Supermocio Universal je veľmi savý. Je veľmi účinný a ľahko si poradí s každodenným neporiadkom ako je prach a iné nečistoty. Špeciálne tvarovaná hlavica je skvelá pre upratovanie v rohoch. Súčasťou mopu nie je vedro.


Vileda SuperMocio Universal mop

6,60 €

Prednosti produktu


1. Extra odolný

Ružové strapce mopu vďaka svojim vláknam fungujú ako hubka, teda sú extra savé a tiež odolné voči nečistotám.

2. Mop na rôzne povrchy

Pevná štruktúra materiálu Vileda SuperMocio Universal z neho robí odolný mop, ktorý možno vďaka strapcom použiť na rôzne druhy povrchov.

3. Pohodlné upratovanie

Hlavica mopu je navrhnutá pre jednoduché čistenie ťažko prístupných miest a rohov. Vďaka tomuto univerzálnemu mopu na dlaždice, drevo a iné typy podláh je upratovanie pohodlnejšie a účinnejšie.

Viac informácií o mope Vileda SuperMocio Universal

Viac informácií o mope Vileda SuperMocio Universal

Zanechávajú vaše staré mopy na podlahu vaše povrchy mokré a všade je voda a malé kvapky? Potom je čas na nový superabsorpčný mop.

Či už váš maznáčik chodil po vašich dlaždiciach sa špinavými labkami, ktoré nechávali chlpy na podlahe, alebo sa vaše dieťa vrátilo domov a všade z neho kvapká dažďová voda, mop Vileda SuperMocio Universal to zvládne. Je vysoko absoropčný a účinne utiera vaše podlahy. Špinavá kuchyňa alebo kúpeľňa nie je prekážkou pre každodennú rutinu čistenia podláh.

Naše mopy Universal obsahujú vlákna, ktoré sú skvelé pre všetky typy podláh a sú mimoriadne odolné voči nečistotám. Vyčerpávajúce drhnutie je minulosťou. Absorpčný mop funguje ako hubka a vašu podlahu zanecháva žiarivo čistú. Pre jemné čistenie podlahy odporúčame hlavicu mopu poriadne vyžmýkať. Vďaka špeciálne tvarovanej hlavici  môžete vytrieť každý kút domova, pretože tento mop je skvelý aj pre upratovanie v rohoch.

Dosiahnutie neprístupných miest nebolo nikdy tak jednoduché. Absorpčný mop ľahko vytrie vaše podlahy a jeho robustná rukoväť zaručuje pevné a stabilné uchopenie. Ak chcete zabezpečiť jeho hygienickú čistotu a predĺžiť jeho životnosť, môžete ho vyprať v práčke až na 60 ° C. Odpojte hlavicu mopu od rukoväti jedným rýchlym ťahom nahor.

Tento univerzálny mop na podlahy je vhodný pre všetky druhy podláh i nečistôt. Pozrite sa na ďalšie výrobky na čistenie podláh, ako sú naše mopy z mikrovlákien, vedrá alebo metly či elektrické roboty. Zjednodušte si prácu s našimi Vileda produktami.

NOVÝ VYLEPŠENÝ DIZAJN

1

Špeciálne tvarovaná hlavica

Tiete mopy sú špeciálne navrhnuté pre pohodlné upratovanie.
2

Upratovanie v rohoch

Tento mop je vhodný aj pre upratovanie v rohoch. Jeho špeciálne tvarovaná hlavica zaistí rýchle a dôkladné upratovanie a perfektný čistiaci výsledok.
3

Žiarivé povrchy

Mop SuperMocio Universal je vhodný na upratovanie všetkých typov podláh ako sú drevené podlahy, laminát alebo keramické dlaždice.

VLASTNOSTI PRODUKTU

a brand of FREUDENBERG