Vileda MultiLatex rukavice S/M 10+2ks

Na sklade/ dodanie do 3 pracovných dní

2,49 € 2,30 €

Our Vileda Multi Latex 10 powder-free rubber gloves are sensitive, disposable gloves that guarantee optimal protection and best hygiene for your hands. These elastic multi-purpose gloves are made of natural latex and fit both hands like a second skin to provide high tactile sensitivity. 


Vileda MultiLatex rukavice S/M 10+2ks

2,49 € 2,30 €

Prednosti produktu


1. Pre rôzne príležitosti

Gumové rukavice bez prášku Multi Latex 10 + 2 sú ideálne pre všetky druhy každodenných domácich prác. Či už sa jedná o farbenie vlasov, upratovanie kuchyne alebo toalety alebo ľahké práce na záhrade - k tomu všetkému sú vhodné jednorázové nepremokavé rukavice.

2.

Na obidve ruky

Tieto jednorazové rukavice odolné proti roztrhnutiu padnú na ľavú i pravú ruku a ľahko a super rýchlo sa nasadzujú a sťahujú.

3. Bez prášku vo vnútri

Rukavice s púdrom majú vyššie riziko alergií. Rukavice bez púdru vnútri zaisťuje bezpečie pre alergikov. Znamená to tiež to, že púder a prášok nezostáva na predmetoch / rukách alebo sa nerozšíri do vzduchu.

Viac informácií o jednorázových rukaviciach Vileda MultiLatex 10+2

Viac informácií o jednorázových rukaviciach Vileda MultiLatex 10+2

Jednorazové rukavice Vileda Multi Latex 10 + 2 sú vyrobené z prírodného latexu, vďaka čomu sú odolné a elastické. Tieto viacúčelové rukavice sú užitočné v mnohých rôznych príležitostiach v každodennom živote.

Naše latexové rukavice bez prášku sa ideálne používajú na čistenie kuchýň a kúpeľní, pretože odolné rukavice neumožňujú preniknutiu detergentu ku koži. Sú tiež vhodné pre farbenie vlasov, pretože chránia vaše ruky pred zafarbením farbou na vlasy. Vďaka svojej odolnosti proti roztrhnutiu možno Vileda Multi Latex 10 + 2 použiť aj pre ľahké záhradnícke práce. A

by bol zaistený pohodlný úchyt možno gumené rukavice Multi Latex  ľahko a rýchlo nasadiť a stiahnuť. Tiež už nemusíte mať starosť s tým, ktorú rukavicu si nasadiť na ktorú ruku, pretože naše gumové rukavice je možné použiť pre obe ruky. Naše biele jednorazové materiály bez prášku poskytujú vynikajúcu citlivosť a pohodlný úchop.

Presvedčte sa o gumových rukaviciach bez púdru Vileda Multi Latex 10 + 2 a používajte ich pre všetky druhy domácich aktivít. Kúpte si jednorazové latexové rukavice teraz v našom online obchode Vileda!

Výhody

1

Ľahká manipulácia

Naše latexové rukavice sa rýchlo a ľahko nasadzujú a sťahujú aj mokrými rukami. Navyše sú vhodné pre obe ruky.
2

Na rôzne príležitosti

Tieto jemné rukavice z prírodného latexu sú vodotesné. Vďaka tomu sú nevyhnutným pomocníkom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti.
3

Ako druhá koža

Gumové rukavice Multi Latex 10 + 2 bez púdru vnútri sú jednorazové viacúčelové rukavice, ktoré poskytujú vysokú citlivosť a pohodlný úchop. Vďaka svojmu elastickému materiálu sa tiež ľahko nasazují a dávajú dole.

Často kladené otázky

Áno, sú dostupné vo veľkostiach S/M a M/L.
naše gumové rukavice zaisťujú optimálnu ochranu pri prácach v domácnosti, ale nie sú sterilné.
Áno samozrejme. naše latexové rukavice sú vhodné na umývanie riadu, pretože sú vodotesné.

VLASTNOSTI PRODUKTU

a brand of FREUDENBERG