Vileda MultiSensitive rukavice M/L 40ks

Nie je skladom

5,80 €
Kód produktu: VI143686

Naše gumové rukavice bez latexu sú vhodné najmä pre alergikov na latex. Materiál rukavíc je nitril, ktorý chráni pokožku pred vodou a znečistenými čistiacimi prostriedkami. Jedno balenie obsahuje 40 nitrilových rukavíc vhodných na prípravu jedla.


  • Oficiálny e-shop Vileda 
  • Doručenie zdarma pri objednávke nad 45 EUR 
  • Do 3 pracovných dní u Vás 

Prednosti produktu


1. Odolný nitrilový materiál

Mäkké gumové rukavice bez latexu sú vyrobené z vysoko kvalitného nitrilového materiálu. Rukavice bez prášku sú odolné proti roztrhnutiu. Tieto rukavice sú vyrobené bez latexu a sú ideálne pre ľudí, ktorí trpia alergiou na latex.

2. Ideálne na prípravu jedla

Jedlo je možné bezpečne pripraviť pomocou týchto jednorazových gumových rukavíc. Tenké rukavice sú obzvlášť odolné proti roztrhnutiu, oleju a tuku, takže sú ideálnym pomocníkom pre kuchynské práce. Takisto zabraňujú tomu, aby vaše ruky absorbovali pachy, napríklad pri krájaní cibule alebo cesnaku.

Viac informácií o rukaviciach Vileda MultiSensitive M/L 40ks

Viac informácií o rukaviciach Vileda MultiSensitive M/L 40ks

Na umývanie riadu, čistenie domácnosti alebo krájanie jedla jednoducho noste naše vysoko odolné nitrilové rukavice, ktoré vám pomôžu so správnym úchopom. Gumové rukavice bez latexu sú ideálne pri kontakte s potravinami a umývaním riadu.

Pri krájaní jedla vám jasná farba nitrilových rukavíc bráni v náhodnom poranení. Tieto jemné rukavice minimalizujú riziká alergie na latex a sú ideálne, ak ste už na latex alergickí. Odolnosť rukavíc proti oleju, tuku a vode sa hodí pri práci vo vašej kuchyni a kúpeľni. Čistenie týchto miestností našimi nitrilovými rukavicami je pohodlné a efektívne.

Tenký a mäkký materiál týchto gumových rukavíc bez obsahu latexu vytvára príjemný pocit na dotyk. Vysoko kvalitné gumové rukavice sú odolné proti roztrhnutiu, aj keď sú veľmi tenké. Balíček má 40 rukavíc a je tak užitočným doplnkom k vášmu domácemu vybaveniu na upratovanie.

Získajte svoje gumové rukavice bez latexu a chráňte si ruky pri domácich prácach!

Často kladené otázky

Tieto nitrilové rukavice sú dostupné vo veľkostiach S/M a M/L.
V balení je 40ks rukavíc.
Rukavice sú v žiarivej filalovo-modrej farbe, aby boli v kontraste s jedlom a pokožkou. Pri príprave jedla tak zabránite poraneniu.
a brand of FREUDENBERG