Vileda Perfect 2v1 Plus žehliaca doska M

Nie je skladom

90,22 €
Kód produktu: VI168644

Perfect 2v1 Plus od značky Vileda má širokú žehliacu plochu a je tak ideálnou žehliacou doskou na prestieradlá aj košele.

  • Oficiálny e-shop Vileda 
  • Doručenie zdarma pri objednávke nad 45 EUR 
  • Do 3 pracovných dní u Vás 

Prednosti produktu


1. Vysúvateľná XXL odkladacia plocha

Jedná sa o žehliacu dosku s odkladacou plochou aj pre mimoriadne veľké žehličky a parné generátory. Túto plochu možno z dosky vysunúť, takže máte viac priestoru pre žehlenie. Rozmer je 40 x 27 cm.

2. Vyťahovací držiak na bielizeň

Tento špeciálny držiak na veľké kusy oblečenia a bielizne je užitočný, ak chcete žehliť pozdĺžne. Zaveste bielizeň na železný rošt, aby sa nedotýkala podlahy, keď pracujete na veľkej žehliacej ploche (plocha dosky 122 x 44 cm).

3. Nastaviteľná výška

Je veľmi jednoduché nastaviť výšku tejto žehliacej dosky. Je nastaviteľné od 75 do 95 cm a možno ho tiež sklopiť do kompaktnej veľkosti pre uloženie.

VIAC INFORMÁCIÍ o žehliacej doske Vileda Perfect 2v1

VIAC INFORMÁCIÍ o žehliacej doske Vileda Perfect 2v1

Výsuvný držiak na bielizeň a vysúvateľná odkladacia plocha pre žehličky a parné generátory robia z tejto dosky špeciálnu dosku pre XXL bielizeň.

Funkcia 2v1 a široká žehliaca plocha vám umožní ľahko žehliť posteľnú bielizeň, obliečky, záclony a iné veľké predmety. Jednoducho zaveste predmet na predĺžený držiak alebo sklopte odkladaciu plochu, aby ste okamžite získali viac miesta pre manipuláciu so žehličkou.

 

VIAC VÝHOD

1

Zásuvka a držiak kábla

S ďalšou zásuvkou na samotnej doske sa pripojíte kde práve potrebujete. Držiak na kábel pomáha držať kábel mimo bielizeň.
2

Stabilita a robustnosť

Veľmi stabilná žehliaca doska s hmotnosťou 7 kg. Vďaka tejto váhe je veľmi stabilná. Podporujú to aj protišmykové gumové nožičky. Silné nohy tejto dosky zaisťujú stabilitu na všetkých typoch povrchov.
3

Bavlnený poťah s vrstvou silnej peny

Vysoko kvalitný poťah zo 100% bavlny s penovou vrstvou. Táto extra veľká žehliaca doska je kompatibilná so všetkými poťahmi Vileda. Je vybavená krásnym poťahom (v zelenej farbe) s dizajnom Vileda bubliniek.
a brand of FREUDENBERG