Vileda Total Reflect Plus žehliaca doska

Nie je skladom

77,50 €
Kód produktu: VI161352

Vileda Total Reflect Plus s povrchom, ktorý odráža paru a teplo maximalizuje komfort počas žehlenia. Porovnajte ju s inými žehliacimi doskami a presvedčte sa sami, prečo je táto doska pre vás lepšia.


  •  

Prednosti produktu


1. Poťah odráža 100% pary a tepla

Maximalizujte svoje pohodlie pri žehlení! Funkcia odrážania pary a tepla vám umožní žehliť oblečenie z oboch strán naraz, pretože inovatívna integrovaná metalická vrstva odráža teplo a nedovoľuje priechod pary.

2. Vysoko kvalitný materiál a design

Materiály použité v tejto žehliacej doske sú vysoko kvalitné a poťah je vyrobený zo 100% bavlny a ibsahuje metalizovanú vrstvu.

3. Elektrická zásuvka a držiak káblu

Doska má zabudovanú elektrickú zásuvku pre pohodlnejšie žehlenie. Držiak káblu udržuje kábel na mieste a umožňuje žehlenie bez zamotania.

VIAC INFORMÁCIÍ

VIAC INFORMÁCIÍ

Inovatívna žehliaca doska Vileda Total Reflect Plus s poťahom, ktorý odráža teplo a uľahčuje a urýchľuje vaše žehlenie.

Jej funkcia odrážania tepla a pary funguje so všetkými žehličkami, ako sú naparovacie žehličky aj parné generátory. Pozrite sa, koľko času môžete ušetriť pri domácich prácach s používaním našej žehliacej dosky, ktorá odráža teplo a paru.

Vileda Total Reflect Plus s poťahom odrážajúcim paru a teplo maximalizuje komfort žehlenia. Porovnajte ju s inými žehliacimi doskami a presvedčte sa sami, prečo je táto doska pre vaše žehlenie lepšia. Odrážanie pary a tepla vám umožní žehliť oblečenie naraz z oboch strán, pretože inovatívna integrovaná metalická vrstva odráža teplo a nedovoľuje priechod pary - zabránite tak kvapkám a kondenzácii vody na podlahe.

Žehliacu dosku možno použiť s akoukoľvek bielizňou a akoukoľvek žehličkou - s parným generátorom aj so štandardnou naparovacou žehličkou. Jej praktická veľkosť a široka žehliaca plocha vám poskytnú dostatok priestoru pre malé, stredné a veľké odevy a zbavíte sa všetkých prehybov.

Vďaka skladacím nohám možno dosku sklopiť naplocho, takže sa ľahko zmestí do skrine. Hmotnosť len 6,7 kg tiež umožňuje jednoduchú manipuláciu.

Vyberte si našu žehliacu doska Vileda Total Reflect Plus a sme si istí, že budete spokojní so všetkými jej prednosťami, ako je veľká žehliaca plocha, ktorá ponúka extra pohodlie a je vhodná pre všetky odevy. Ďalšie výhody sú: veľkosť odkladacej plochy, bezpečnostný zámok, ktorý bráni náhodnému zloženiu, držiak kábla a integrovaná zásuvka.

Táto žehliaca doska je ideálna pre všetky vaše potreby počas žehlenia. Zbavte sa všetkých prehybov, ľahko vyžehlite aj extra silné látky pomocou odrazu tepla a pary, ľahko žehlite tie ťažko vyžehlitelné oblasti, ako sú rukávy a goliere. Majte zo žehlenia väčšiu radosť ako kedykoľvek predtým vďaka tejto novej a inovatívnej žehliacej doske!

VLASTNOSTI PRODUKTU

a brand of FREUDENBERG