INT_Header_Window2_00011177.jpg

Bojujte s kondenzáciou vody s pomocníkom od Viledy

Bojujte s kondenzáciou vody s pomocníkom od Viledy

Zrážanie vody je problém v mnohých domácnostiach a to v tej chvíli, keď prídu chladnejšie dni a vonkajší chlad kontrastuje s teplom domova. Našťastie s vysávačom na okná Vileda Windomatic môžete odsať prebytočnú vlhkosť z okien a udržať tak kondenzáciu vody pod kontrolou. Voda sa počas chladných dní zráža na oknách či zrkadlách aj vo chvíli, keď sa sprchujete alebo relaxujete v horúcom kúpeli. Windomatic vodu odstráni jednoducho vďaka flexibilnej hlavici a gumovej čepeli ah v ťažko dostupných miestach ako sú rohy a hrany. Okná vlhkosťou toľko netrpia a do zrkadla sa môžete pozrieť hneď keď vyjdete z vane.

Tento šikovný produkt je veľkým pomocníkom pri predvianočnom upratovaní. Funguje tuež ako skvelý nástroj, ktorý šetrí čas pri odstraňovaní vyzrážanej vody vo vnútri automobilu. Nie je žiadnym tajomstvom, že chladnejšie počasie môže spôsobiť zrážanie vody na vnútorných oknách automobilu, hlavne po silnom lejaku alebo sviežej prechádzke v mrazivom počasí. Windomatic odsaje zrazenú vodu behom chvíľky a vy sa tak nemusíte spoliehať na vaše kúrenie.

Na jedno nabitie Windomatic vyčistí až 60 m2. Ľahký Windomatic je dokonalým doplnkom, ktorý musíte mať doma i mimo domu. (napríklad v aute).
a brand of FREUDENBERG