Vileda 3Action zmeták - čistiaci zmeták pre každého

Na sklade/ dodanie do 3 pracovných dní

9,29 € 7,40 €

S čistiacim zmetákom Vileda 3Action prichádza vylepšené a najúčinnejšie čistenie a zametanie v interiéri pomocou moderných zmetákov. 3 rôzne typy štetín kombinované v jedinom výkonnom smetáku umožňujú vysoko efektívne a plynulé zametanie.

  • Oficiálny e-shop Vileda 
  • Doručenie zdarma pri objednávke nad 12 EUR 
  • Do troch dní u vás 

Prednosti produktu


1. 3 Action štetiny

Tri rôzne typy štetín v rôznych farbách sa spoja a vytvoria dokonalý zmeták pre rýchle a dôkladné čistenie podláh.

2. Výkonný zmeták

Výkonná hlavica zmetáku rýchlo a spoľahlivo zachytí všetky nečistoty, bez toho aby sa ku štetinám prilepili. Vďaka zloženiu vlákien je čistenie zmetáku veľmi jednoduché.

3. Vhodný na všetky typy tvrdých podláh

Univerzálny zmeták 3Action je vhodný pre rôzne povrchy, ako sú laminátové podlahy, dlaždice, PVC alebo drevo. Môžete ho použiť vo vašej kuchyni, kúpeľni alebo obývacej izbe.

VIAC INFORMÁCIÍ o Vileda 3Action zmetáku

VIAC INFORMÁCIÍ o Vileda 3Action zmetáku

Vyskúšajte inovatívne a ľahké zaobchádzanie so zmetákom Vileda 3Action. Na rozdiel od bežných zmetákov s obyčajnými štetinami, umožňuje náš zmeták s tromi druhmi štetín rýchle a dôkladné upratovanie rôznych typov podláh niekoľkými ťahmi. Pre veľmi malé a jemné častice prachu má zmeták vrstvu ultratenkých čiernych štetín, ktoré na vašej podlahe pozametajú aj tie najjemnejšia zrnká. Väčšie častice sú zbierané hlavné vrstvou šedých štetín, ktorá si tiež poradí s chlpmi domácich maznáčikov alebo s väčším množstvom chuchvalcov. A pre dôkladné upratovanie v rohoch sa môžete spoľahnúť na vonkajšie červené vlákna, ktoré sa dostanú do všetkých rohov a škár medzi nábytkom. Tieto robustné a trvanlivé štetiny sú vyrobené z recyklovaného materiálu (PET), ktorý garantuje skvelý materiál a tiež výrobný proces šetrný k životnému prostrediu. Rovnako ako pri výrobe ostatných produktov Vileda aj tu preferujeme udržateľné výrobné procesy. Pri manipulácii s naším zmetákom nie je potreba veľkej námahy. Je veľmi ľahký a navrhnutý tak, aby nebolo potrebné sa zbytočne ohýbať počas domácich prác. Pozrite sa tiež na naše ďalšie produkty, ako sú vysoko kvalitné mopy z mikrovlákien. Kúpte si zmeták Vileda 3Action teraz a vymeňte svoju starú metlu za tohto pomocníka, ktorý zanechá každú dlaždicu vo vašej domácnosti čistú.

NOVÝ VYLEPŠENÝ SMETÁK

1

Kompatibilný s teleskopickou tyčou

Táto flexibilná čistiaca hlavica zmetáku je kompatibilná so všetkými našimi teleskopickými tyčami Vileda pre pohodlnú starostlivosť o podlahu.
2

Vyvíjajte minimálnu námahu

Vďaka intuitívnemu a jemnému dizajnu metly je pri manipulácii potreba minimum úsilia.
3

Dôkladné upratovanie v rohoch

Dosiahnite aj tie ťažko dostupné miesta pomocou štetín na čistenie rohov integrovaných v hlavici zmetáku.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Zmeták 3Action je veľmi mäkký zmeták, ktorý je vhodný pre rôzne typy podláh. Môžete ho použiť na laminát, PVC, drevo alebo dlaždice, bez toho aby ste na podlahe zanechali škrabance.
Všetky naše zmetáky možno kombinovať s našimi teleskopickými tyčami Vileda pre praktické a jednoduché ovládanie.
Áno, šedé štetiny obsiahnuté vo smetáky 3Action pohodlne zachytávajú vlasy vďaka svojej robustnej konštrukcii, vďaka ktorej je tento čistiaci zmeták veľmi užitočný pre domácnosti s mačkami, psami alebo inými domácimi miláčikmi.
Zmeták 3Action je primárne určený pre použitie vo vnútri. Môže sa však tiež použiť na zametanie vonkajšieho vchodu, ako náhrada za vonkajšie metlu. Nie je však vhodný pre dlhodobé používanie vonku.
a brand of FREUDENBERG