Vileda 1-2 Spray max - rýchlejšie čistenie. Menej odpadu.

Nie je skladom

36,99 € 23,40 €

Vileda 1.2 Spray max mop je lepší a rýchlejší spôsob čistenia podláh! Pri príprave na čistenie, alebo naopak pri uskladňovaní naplňte nádržku vodou a jednoducho rozstreknite. Môžete skladovať s plnou alebo prázdnou nádržkou. Uľahčite si upratovanie! Nový sprejový mop s obojstranným umývacím návlekom od značky Vileda zaručuje ľahšie upratovanie - nie len kvôli tomu, že šetrí čas v porovnaní s inými sprej mopmi, ale odstraňuje aj viac ako 99% baktérií len za pomoci vody.


  • Oficiálny e-shop Vileda 
  • Doručenie zdarma pri objednávke nad 12 EUR 
  • Do troch dní u vás 

Prednosti produktu


1. Ideálny na všetky typy podláh

Vileda Spray Max mop je ideálny pre všetky typy podláh - či už sa jedná o citlivé povrchy a podlahy, ako sú parkety, laminátové podlahy alebo dlaždice. Vďaka vysokej čistiacej sile už nie sú omrvinky ani nečistoty žiadny problém.

2. Rýchly a jednoduchý

1.2 Spray Max mop je perfektne vhodný pre rýchle a dôkladné čistenie kedykoľvek. Mop na podlahu je pripravený na použitie počas niekoľkých sekúnd a vďaka funkcii striekania a integrovanej nádržke nie je potreba vedro.

3. Bez potreby vedra

Stačí pridať vodu a - ak chcete - niekoľko kvapiek vášho obľúbeného čistiaceho prostriedku do odnímateľné nádržky na vodu. Stlačte spúšť na rukoväti. Rozprašovacia tryska uvoľňuje jemnú hmlu, ktorá vám umožní podlahu vytrieť namokro.

HLAVNÉ VÝHODY

1

Obľúbené riešenie pre upratovanie

Už žiadne kupovanie drahých chemických roztokov. 1.2 Spray max je vybavený opakovane plniteľnou nádržkou s objemom 500ml, takže ju môžete naplniť akýmkoľvek čistiacim roztokom. Stačí pridať 2 malé čajové lyžičky čistiaceho roztoku do vody vo fľaši a ste pripravení rozžiariť svoje podlahy.
2

Dokonalé rozprašovanie

Rozprašovacia tryska je navrhnutá tak, aby poskytovala dokonalé rozprašovanie. Jemná hmla v spreji poskytuje dostatok vlhkosti na čistenie podláh bez poškodenia drevených podláh. Sprej pokrýva celú šírku hlavice mopu.
3

Hlavica sa otáča o 180 stupňov

Otočná hlavica pokryje dvojnásobne veľkú plochu, takže môžete čistiť dlhšie bez zastavenia.

ĎALŠIE INFORMÁCIE o Vileda 1.2 Spray Max mop

ĎALŠIE INFORMÁCIE o Vileda 1.2 Spray Max mop

Vileda 1.2 Spray Max mop je komplexné riešenie, ktoré šetrí čas a stále udržuje vysokú kvalitu čistenia. Použite ho pre rýchle a jednoduché upratovanie, keď je to potrebné - je pripravený na použitie počas niekoľkých sekúnd. Môžete ho oceniť najmä, ak nemáte dostatok úložného priestoru, pretože je vybavený integrovanou nádržkou a ľahko sa skladuje. Alebo ho jednoducho použite, ak potrebujete vyčistiť veľké plochy, pretože nie je potreba nosiť vedro. Vo Vilede vieme, že je často náročné vždy pripraviť vedro pre rýchle upratovanie, naplniť ho vodou a nosiť po dome. Preto sme vyvinuli novú technológiu. Vileda 1.2 Spray Max mop pracuje bez vedra vďaka integrovanej nádržke na vodu do rukoväte. Jednoducho ju naplňte vodou a požadovaným čistiacim prostriedkom a potom stlačte spúšť! Technológia mikrovlákien vyvinutá Viledou zaisťuje, že z vášho mopu nie je nutné vyžmýkať prebytočnú vodu, pretože rozprašovacia tryska uvoľňuje správne množstvo kvapaliny pre vaše podlahy. XXL powerzóna na obdĺžnikovej hlavici je z mikrovlákien, ktoré zachytávajú odolné nečistoty a iné častice nečistôt z vašej podlahy. Umývací návlek mopu 1.2 Spray Max sa skladá z bielych mikrovlákien a červených vlákien. Biele mikrovlákna dôkladne vyčistia a odstránia aj mastné nečistoty. Červené abrazívne vlákna zachytávajú vlasy a omrvinky. Hlavica mopu sa otáča o 180 stupňov, čo znamená, že poskytuje dvojnásobné pokrytie umývanej plochy a môžete čistiť dlhšie bez zastavenia. So správnou úrovňou vlhkosti po celú dobu nie je mop ani príliš mokrý, ani príliš suchý. Tento univerzálny sprejový mop je vhodný pre všetky tvrdé podlahy, ako sú napríklad dlaždice a drevo. Môžete ho dokonca použiť na citlivé povrchy, ako sú parkety.Pre maximálne pohodlie je možné umývací návlek mopu prať až na 60 ° C. Aby bola náhrada hygienicky čistá, jednoducho ju vyperte v práčke. Všetko, čo potrebujete pre dôkladné mokré čistenie podlahy v jednej kompaktnej krabici: 1.2 Spray Max vrátane odnímateľné nádržky na vodu a návleku z mikrovlákien. Majte svoje podlahy čisté behom okamihu - šetrite čas a energiu hneď teraz!

VLASTNOSTI PRODUKTU

a brand of FREUDENBERG