Vileda Infinity FLEX sušiak na bielizeň 30m

Na sklade/ dodanie do 3 pracovných dní

73,90 € 58,00 €

Vileda Infinity Flex je perfektné a flexibilné riešenie pre vašu bielizeň. Či už máte malé alebo veľké kusy bielizne, veľký sušiak na bielizeň sa perfektne prispôsobí vašim potrebám.


Vileda Infinity FLEX sušiak na bielizeň 30m

73,90 € 58,00 €

Prednosti produktu


1. Roztiahnuteľné drôty až do 2m

Vďaka roztiahnuteľným teleskopickým drôtom je Vileda Infinity Flex ideálny pre sušenie i veľkých predmetov, ako sú prestieradlá a obrusy.

2. Vysoké krídla s XXL drôtmi

Vileda Infinity Flex je spoľahlivý pomocník čo sa týka veľkého rodinného prania, pretože môžete zavesiť niekoľko pračiek naraz. Vysoké krídla sú navyše ideálne pre dlhé predmety, ako sú nohavice a ďalšia bielizeň.

3. Veľmi stabilný a kompletne zložený

Nové červené kĺby zaisťujú vysokú stabilitu a sú už zmontované pre pohodlnejšie a jednoduchšie použitie. Stačí ho otvoriť a užiť si sušenie bielizne najpohodlnejším spôsobom.

Viac informácií o sušiaku Vileda Infinity Flex

Viac informácií o sušiaku Vileda Infinity Flex

So sušiakom Vileda Infinity Flex je sušenie vašej bielizne pohodlnejšie než kedykoľvek predtým. Flexibilný sušiak je možné roztiahnuť a dosiahnuť tak maximálnu sušiacu plochu až 30 metrov pre pohodlné a praktické použitie. Potrebujete sušiť obrusy, plachty alebo veľké množstvo bielizne? Vďaka teleskopickým centrálnym drôtom (roztiahnuteľným od 117 do 205 cm) môžete veľké predmety ľahko zavesiť, bez toho aby ste ich museli skladať. A pretože je sušiak vysoký až 1 meter Vaša bielizeň sa nedotýka zeme.

Ak potrebujete ešte viac miesta, veľké bočné krídla vám umožnia zavesiť aj tie najdlhšie odevy, ako sú nohavice alebo šaty. Tiež malé predmety, ako sú ponožky a spodné bielizeň, možno rýchlo umiestniť do držiaka na drobné predmety, bez toho aby ste potrebovali štipce na prádlo.

Roztiahnuteľný a veľmi odolný

Vďaka novej technológii sú teleskopické drôty extrémne odolné, trvanlivé a ultra silné. Vzhľadom k ich hrúbke zostáva na bielizni menej záhybov, čo vám urýchli následné žehlenie. Pevné paralelné nohy poskytujú veľkú stabilitu, aj keď je sušiak plne roztiahnutý a naložený. Jeho nové praktické kĺby sú plne zmontované, aby poskytli ešte vyššiu stabilitu a zabezpečili ľahké zatváranie a otváranie Infinity Flex. Pre ešte väčšiu bezpečnosť disponuje sušiak bezpečnostným zámkom krídel a vyhnete sa tak náhodnému otvoreniu sušiaku.

Ak radi sušíte bielizeň vonku: Vileda Infinity Flex je vyrobený z ocele a hliníka - navrhnutý pre použitie v interiéri aj exteriéri. Nezabudnite ho však potom uložiť späť dovnútra, keď je vaša bielizeň suchá, aby ste predĺžili jeho životnosť, pretože zlé počasie by mohlo oceľ poškodiť.

Sušiak na bielizeň je vybavený dvoma kolieskami, ktorá vám umožnia sušiak pohodlne premiestňovať, aj keď je plne naložený. Po použití možno Vileda Infinity Flex ľahko skladovať vďaka bezpečnostnému zámku krídel, ktorý zabraňuje náhodnému otvoreniu sušiaku.

Objednajte si sušiak Vileda Infinty Flex hneď teraz!

HLAVNÉ BENEFITY

1

Roztiahnuteľné drôty

Teleskopické centrálnej drôty sú nastaviteľné od 117 cm až do 205 cm.
2

Extra pevné drôty

Menej záhybov na Vašom prádle zaistia extra hrubé a odolné drôty.
3

Kompaktný pre jednoduché skladovanie

Tento sušiak možno ľahko zložiť a uložiť vďaka kĺbom a zámku krídel.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Áno, sa sušiakom možné používať akékoľvek štipce na bielizeň.
Rozmery otvoreného sušiaku sú 216-304 x 56 x 128 cm. Centrálne drôty sú vo výške 1m. Rozmery zatvoreného sušiaku sú 56 x 8 x 122 cm.
Váha sušiaku Vileda Infinity Flex je 5,5 kg.
Samozrejme, za priaznivého počasia možno sušiak používať vonku. Po usušení bielizne však sušiak skladujte vnútri.
a brand of FREUDENBERG