Vileda Surprise - rozťahovací sušiak na bielizeň

Na sklade/ dodanie do 3 pracovných dní

42,69 € 35,00 €

Vileda Surprise je vnútorný sušiak, ktorý je ideálny pre kohokoľvek s obmedzeným úložným priestorom. Jeho praktický a kompaktný dizajn a možnosť rozšíriť bočné krídla tak, aby získal viac priestoru, zaisťuje pohodlie a komfort.

  •  

Prednosti produktu


1. Rozťahovacie drôty

Sušiak Vileda Surprise má rozmery v rozsahu 110 cm - 178 cm a poskytuje celkovú sušiacu plochu až 20m.

2. Hliníkové drôty

Centrálne drôty vysúvacieho sušiaku na bielizeň sú mimoriadne silné a vyrobené z hliníka, čo ich robí naozaj odolnými. Silné drôty zabraňujú záhybom na vašom oblečení. Menej záhybov znamená jednoduchšie a rýchlejšie žehlenie!

3. Držiak pre drobné odevy

Ďalšou skvelou vecou na rozovieracím sušiaku s krídlami Vileda Surprise je dodatočný držiak na malé odevy, ako sú ponožky alebo rukavice. Nie sú potrebné štipce, pretože tento prídavný držiačik na bielizeň menšie kúsky bielizne udrží.

VIAC INFORMÁCIÍ o sušiaku Vileda Surprise

VIAC INFORMÁCIÍ o sušiaku Vileda Surprise

Už vás unavujú zúfalé pokusy vysušiť na sušiaku viac ako jednu priemernú várku bielizne? Jednoducho nemáte dostatok úložného priestoru pre väčší sušiak? Potom je rozťahovací sušiak bielizne Vileda Surprise pre vás dokonalým riešením!

S týmto rozťahovacím systémom môžete mať všetko. Môžete použiť iba centrálnu časť, ak máte malé množstvo bielizne, alebo vysuňte postranné krídla a získajte tak viac miesta na sušenie, aby ste mohli usušiť ďalšiu bielizeň alebo väčšie množstvo bielizne.

Nezaberie vám príliš miesta v izbe, ak to nepotrebujete. Pri prekrytí majú drôty 110 cm, ale pri roztiahnutí môžu mať až 187 cm. Vďaka nohám v tvare X je jeho skladanie aj rozkladanie super ľahké a rýchle. Vo svojej zložené forme ho možno umiestniť takmer kdekoľvek, či už je to v kúpeľni, za stolom alebo v hale.

Sušiak prádla Surprise má integrované kolieska, ktoré vám umožnia bez námahy presúvať sušiak, aj keď je plne naložený. Navyše bezpečnostný spoj zabezpečuje, aby sa sušiak počas používania omylom nezložil.

Tento model taktiež obsahuje držiačik na malé odevy, ako sú ponožky a spodnú bielizeň, ktorý zabráni ich spadnutiu bez použitia štipcov. Centrálne hliníkové drôty sušiaku bielizne Vileda Surprise sú super stabilné a odolné a sú extra silné, aby na odevoch nevznikali záhyby, čo uľahčuje a urýchľuje následné žehlenie.

Už nikdy nebudete musieť čakať na to, aby ste mohli zavesiť na sušiak ďalšie košele, bundy alebo džínsy - vďaka sušiaku bielizne Vileda Surprise môžete všetky bielizeň sušiť naraz. Kúpte si to, vyskúšajte, zamilujte sa!

HLAVNÉ VÝHODY

1

Bezpečnostný spoj

Aby sa zabránilo náhodnému zloženiu sušiaku, má vysúvací sušiak na bielizeň Surprise ľahko ovládateľný bezpečnostný spoj, ktorý ho udržuje otvorený. Pokiaľ chcete sušiak zložiť, zdvihnite ho.
2

Zaveste svoju bielizeň

Náš vysúvací sušiak na bielizeň vám ponúka 20 metrov sušiace plochy pre zavesenie bielizne. Jednoducho vysuňte bočné krídla a získate viac priestoru pre zavesenie vášho oblečenia a bielizne.
3

Umiestnite ho kamkoľvek

Sušiak je vďaka svojim nohám v tvare X ľahko skladovateľný. Vďaka praktickému a kompaktnému dizajnu a integrovaným kolieskam možno sušiak Vileda Surprise ľahko skladovať v kuchyni, kúpeľni, práčovni alebo kdekoľvek vo vašej domácnosti.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Sušiak bielizne je navrhnutý pre použitie vo vnútri aj vonku. Pokiaľ ho nepoužívate, vždy ho nezabudnite skladovať vnútri na suchom mieste a mimo priameho slnečného svetla.
Rozmery zloženého sušiaku sú 60,5 cm x 5 cm x 131,5 cm.
Extra silné stredné drôty rozovieracieho sušiaku na bielizeň sú vyrobené z hliníka, zatiaľ čo rám a nohy sú vyrobené z ocele.
a brand of FREUDENBERG