Vileda Ultra Fresh mikrohandrička 2+1 ks

Na sklade/ dodanie do 3 pracovných dní

3,30 €

Handrička z mikrovlákien s antibakteriálnou ochranou. Handričku obsahuje antibakteriálnu zložku chlorid strieborný, ktorá zabraňuje rastu baktérií a tým aj vzniku nepríjemného zápachu. Mikrovlákna odstránia baktérie z povrchu len za pomoci vody. Tenké mikrovlákna fyzicky perfektne priľnú k povrchu podlahy, kde zachytia nečistoty a viac ako 99% baktérií a odstránia ich  preč bez nutnosti použitia chemikálií.


  • Oficiálny e-shop Vileda 
  • Doručenie zdarma pri objednávke nad 12 EUR 
  • Do troch dní u vás 

Prednosti produktu


1. Hygienická handrička

Handrička obsahuje antibakteriálnu zložku chlorid strieborný, ktorá zabraňuje rastu baktérií a tým aj vzniku nepríjemného zápachu.

2. Mikrovlákno

Tenké mikrovlákna fyzicky perfektne priľnú k povrchu podlahy, kde zachytia nečistoty a viac než 99 % baktérií a odstránia ich preč bez nutnosti použitia chemikálií.

3. Výhodné balenie

Balenie 2+1 obsahuje tri rôznofarebné handričky pre rôzne príležitosti v domácnosti.

Viac informácií o handričke Vileda Ultrafresh

Viac informácií o handričke Vileda Ultrafresh

Handrička Ultra fresh je z mikrovlákien a s antibakteriálnou ochranou. Handrička obsahuje antibakteriálnu zložku chlorid strieborný, ktorá zabraňuje rastu baktérií a tým aj vzniku nepríjemného zápachu.

Je možné použiť ju suchú (na utretie prachu) alebo navlhčenú. Jednoducho sa žmýka, nepoškriabe, nezanechá šmuhy. Schne 2 × rýchlejšie ako bavlna a je extra savá.

Zostáva dlhšie hygienicky čistá. Vďaka handričke je garantovaný lesk a čistota. Tento materiál nevyžaduje použitie chemických prostriedkov. Vykazuje veľmi vysokú životnosť. Ľahko sa udržiava - je možné ju opakovane prať aj v práčke.

Odstráni viac ako 99% baktérií len za pomoci vody. Tenké mikrovlákna fyzicky perfektne priľnú k povrchu podlahy, kde zachytia nečistoty a viac ako 99% baktérií * a odstránia ich preč bez nutnosti použitia chemikálií.

* Výskum vykonaný nezávislým a akreditovaným inštitútom pre mikrobiológiu a imunológiu.

Detaily produktu

Zloženie


  • 80 % polyester
  • 20 % polyamid

Rozmery


Rozmery handričky: 30 × 30 cm.

a brand of FREUDENBERG