Vileda Ultramax Microfibre 2v1 mop

Na sklade/ dodanie do 3 pracovných dní

28,09 € 21,00 €

Umožní efektívne upratovanie bez namáčania rúk


  • Oficiálny e-shop Vileda 
  • Doručenie zdarma pri objednávke nad 12 EUR 
  • Do troch dní u vás 

Plochý mop s 2 druhmi vlákien, ktoré lepšie odstránia nečistoty. Mikroaktívne vlákna pohltia a zotrú mastnotu a šmuhy. Abrazívne vlákna lepšie odstránia i zaschnuté nečistoty. Power zóna až 10× zvýši tlak na podlahu oproti bežnému plochému mopu a odstráni špinu omnoho jednoduchšie. Rozmer hlavice je 36×14 cm. Teleskopická tyč umožní jednoduché nastavenie výšky podľa potreby. Dvojdielna teleskopická tyč s nastaviteľnou dĺžkou až 140 cm. Tento mop je vhodný na všetky typy tvrdých podláh - PVC, plávajúce podlahy, parkety, dlažba. Používajte s Ultramax vedrom so žmýkacím košom. Náhradu je možné kúpiť samostatne a je možné ju prať na 60 °C, nepoužívajte však aviváž ani sušičku.Vyrobené v Taliansku.
Umývací návlek odstráni viac než 99 % baktérií a vírusov len pomocou vody. Tenké mikrovlákna fyzicky perfektne priľnú k povrchu podlahy, kde zachytia nečistoty a viac než 99 % baktérií a vírusov* a odstránia ich preč bez nutnosti použitia chemikálií.

*Odstraňuje baktérie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinný koronavirus z drevených podláh a keramických dlaždíc, testované externým laboratóriom.

a brand of FREUDENBERG