Získajte najnovšie tipy a triky na čistenie

Získajte najnovšie tipy a triky na čistenie

Vitajte v našej sekcii Tipy na upratovanie, ktorá je najlepším zdrojom praktických, časovo úsporných a účinných tipov na upratovanie. Vieme, že udržiavanie čistoty a poriadku sa niekedy môže zdať ako náročná úloha, či už upratujete domácnosť, kanceláriu alebo akýkoľvek iný priestor. Preto sme vytvorili tento špecializovaný priestor, aby sme sa s vami podelili o pokladnicu múdrosti v oblasti upratovania.

V našej kategórii Tipy na upratovanie objavíte množstvo vedomostí a poznatkov, vďaka ktorým bude vaše upratovanie plynulejšie, efektívnejšie a, dovolíme si povedať, aj príjemnejšie. Od rýchlych tipov až po podrobné príručky sa budeme venovať všetkému od stratégií čistenia až po riešenie odolných škvŕn, upratovanie priestoru a používanie správnych čistiacich prostriedkov a nástrojov.

Či už ste skúsený profesionál, alebo sa chcete zdokonaliť v upratovaní, naše odborné rady a osvedčené metódy vám umožnia premeniť vaše priestory na nedotknuté oázy. Rozlúčte sa s bolesťami hlavy z upratovania a pozdravte čistejšie a príjemnejšie prostredie. Vydajme sa na túto cestu upratovania spoločne, jeden tip za druhým! Zostaňte naladení na budúce články, v ktorých sa budeme venovať všetkým rôznym témam súvisiacim s vašou upratovacou rutinou!

AKO A ČÍM VYČISTIŤ CHLADNIČKU

Inšpirujte sa našimi radami pre čistenie chladničky – ako a čím ju najlepšie vyčistiť? Ako sa zbaviť zápachu z chladničky? Ako vyčistiť odtok? Odpovede nájdete tu.

img_02 (1)22.jpg

AKO SPRÁVNE UMÝVAŤ RIAD A ŠETRIŤ VODOU

Inšpirujte sa našimi tipmi na umývanie riadu a šetrenie vody. Ako dokonale odstrániť odolnú špinu? Čo môžete umývať v umývačke a akú spotrebu vody má umývačka riadu?

dishwashing_small.png

AKO ČISTIŤ DREVENÉ PODLAHY

Naučte sa starostlivo a dôkladne čistiť drevené podlahy pomocou cenných tipov a trikov.

wooden-floor-scaled.jpg

AKO ČISTIŤ VŠETKY TYPY DLAŽIEB

Naučte sa správne čistiť všetky typy podlahových dlaždíc pomocou cenných tipov a trikov

tile-floor-scaled.jpg

AKO NAJLEPŠIE UMYŤ OKNÁ

Dosiahnite krištáľovo čisté okná pomocou našich odborných tipov na čistenie.

Stocksy_txp3da6cc01Nah300_Large_347441344.jpg

AKO VYUŽIŤ OCOT V STAROSTLIVOSTI O DOMÁCNOSŤ

Biely kuchynský ocot je všestranným pomocníkom nielen pri varení, ale aj pri starostlivosti o domácnosť.

Vileda-ATF-Sensorial-Kitchen-60765-Final.jpg

TIPY NA UPRATOVANIE CELEJ KÚPEĽNE

Objavte najlepšie tipy, ako efektívne vyčistiť kúpeľňu, od vodovodných batérií až po škáry medzi dlaždicami.

FreshComfort-Bathroom3.jpg

5 ÚČINNÝCH METÓD NA ČISTENIE ROŠTOV

Objavte 5 účinných metód na jednoduché a rýchle čistenie roštov do rúry, od obyčajnej mydlovej vody až po silné roztoky ako jedlá sóda a čpavok.

New-Project-3-.jpg

POROVNANIE MOPOV: TEN NAJLEPŠÍ PRE VAŠU DLAŽBU

Preskúmajte najlepšie mopy na keramické, porcelánové a iné dlažbové podlahy. Zistite, ako často ich čistiť a vylepšite svoje upratovanie so značkou Vileda.

supermocio-3action-photoshopped (12).jpg

AKO SPRÁVNE A EKOLOGICKY ČISTIŤ LAMINÁTOVÉ PODLAHY

Ako na laminátové podlahy? Objavte najlepší spôsob čistenia tohto typu drevenej podlahy. Zistite, čo môžete použiť na čistenie a získajte ďalšie odborné rady.

vileda-supermocio-microfibre-and-cotton-mop (444).jpg

NAJLEPŠÍ MOP NA LAMINÁTOVÉ PODLAHY

Objavte dokonalého spoločníka na upratovanie s najlepším mopom na laminátové podlahy a udržujte svoj domov žiarivo čistý. Preskúmajte špičkové výrobky značky Vileda.

Anwendungsbild Laminat 3000.jpg

AKO SPRÁVNE VYTRIEŤ PODLAHU

Vytieranie podlahy sa zdá ako rutinné a jednoduché, ale správny postup a prostriedky môžu mať veľký vplyv na výsledok. Pozrite sa s nami, ako na to.

1-2Spray_in-use_with-dog2222.jpg

AKO NA JARNÉ UPRATOVANIE? 6 TIPOV

Tu je 6 tipov na jednoduchšie a efektívnejšie jarné upratovanie. Pripravte sa na tento každoročný projekt – s našimi tipmi budete na dobrej ceste.

turbo smart with keyvisual (3)_400722222.JPG

10 TIPOV NA EKOLOGICKÉ UPRATOVANIE DOMÁCNOSTI

Ekologické čistenie a pranie prospieva nielen životnému prostrediu, ale aj nášmu pohodliu, svedomiu a nakoniec aj našej peňaženke.

1-2Spray_in-use_with-dog2222.jpg

VÝBER NAJLEPŠIEHO PARNÉHO ČISTIČA KOBERCOV

Parný čistič a mop sú modernými nástrojmi na čistenie kobercov. Spoľahlivo vyčistia vaše koberce do hĺbky a predlžujú ich životnosť. Presvedčte sa sami!

Steam mop dog3.jpg

KĽÚČ K PRAVIDELNÉMU A EFEKTÍVNEMU UPRATOVANIU

Ako sa donútiť pravidelne a organizovane upratovať? Inšpirujte sa našimi tipmi, ako si nastaviť režim pravidelných činností po 10 minútach.

blog1_small.png

10 PRAKTICKÝCH VYCHYTÁVOK PRE VAŠU DOMÁCNOSŤ

Prinášame vám prehľad 10 praktických vychytávok pre upratovanie domácnosti a niekoľko ďalších tipov, ako si to uľahčiť a spríjemniť.

blog2_small.png

TIPY NA UPRATOVANIE KUCHYNE: CHECKLIST

Získajte prehľadný návod, ako efektívne vyčistiť kuchyňu pomocou správnych pomôcok a postupov. Od čistenia skriniek až po údržbu jedálenského stola.

kuchyn_small.png

AKO VYČISTIŤ DOMÁCNOSŤ POMOCOU OCTU A SÓDY

Sóda bikarbóna a ocot sú ekologickí pomocníci s ktorými vyčistíte aj tie najodolnejšie nečistoty v kuchyni a kúpeľni. Inšpirujte sa na našom blogu.

Wooden_floor_feet_hand_118628122422.jpg
a brand of FREUDENBERG